Milan Petržela v souboji s Dinamem Záhřeb
aktualizováno 21.02.
evropská liga konec nadějí

Jesle, hlavička, rána pod břevno. Plzeň v Evropě končí! VIDEO

Fotbalisté Plzně bojovali na záhřebském stadionu Maksimir o postup do osmifinále Evropské ligy. Už po 15 minutách ale český tým dostal první gól po báječné akci Petkoviče. Po půlhodině hry přišla druhá trefa Dinama po standardce a konec nadějí znamenala bomba Petkoviče. Prohra 0:3 znamená pro Plzeň konec v evropských pohárech.

Jakub Brabec
aktualizováno 20.02.
fotbal dohodli se na letišti

Plzeň překvapivě posílila! Do týmu získala reprezentanta Brabce

K fotbalistům Viktorie Plzeň se před odletem do chorvatstkého Záhřebu připojil na letišti bývalý hráč pražské Sparty Jakub Brabec. Šestadvacetiletý obránce tureckého Rizesporu se s Plzní dohodl na půlročním hostování. Klub to potvrdil na svém twitterovém účtu.

Záhadné hrby pod dresem
15.02.
odhalení proč to tam mají?

Záhadné hrby! Co měli fotbalisté v Evropské lize pod dresem?

Taky jste si všimli toho záhadného hrbu na zádech u fotbalistů Dinama Záhřeb v zápase Evropské ligy? Pod světlezelenými dresy byl podivný výrůstek na páteři opravdu znatelný. A zřejmě nevyrostl jen členům chorvatského týmu.

Luděk Pernica
aktualizováno 15.02.
evropská liga dozvuky zápasu

Jen jsem nastavil nohu, jásal radostí plzeňský střelec Pernica!

Fotbalisté Plzně na úvod vyřazovací fáze Evropské ligy zdolali Dinamo Záhřeb po obratu 2:1. Oba domácí góly vstřelil obránce Luděk Pernica, který ve druhém poločase odpověděl na vedoucí branku Daniho Olma z 41. minuty.

Fotbaloví fanoušci
Fotbal Divoký úvod

Fanoušci Záhřebu řádili v Plzni! Po bitce zůstalo několik zraněných

Policie v Plzni musela v podvečer zasáhnout proti fotbalovým fanouškům Dinama Záhřeb. Policie při incidentu zajistila dva cizí fanoušky kvůli neuposlechnutí výzvy nebo pokynu policisty. Po vyslechnutí a dalších úkonech budou propuštěni. Na stadionu ve Štruncových sadech se hrálo úvodní utkání 2. kola Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Dinamem Záhřeb.

Jindřich Trpišovský
aktualizováno 13.02.
Fotbal Evropská liga

Slavii čeká taktická bitva, na Genk vyrukuje s tím nejlepším

Důležitý zápas Evropské ligy je tady. Slavia vstupuje do jarní části Evropské ligy zápasem s Genkem a Vladimír Coufal má jasno. Bude to taktická bitva!

Nůžky Bruna Petkoviče
14.11.
video velká paráda

Kandidát na gól roku! Derby rozhodla báječná trefa nůžkami

Chorvatská liga viděla fotbalovou parádu. Zasloužil se o ní Bruno Petkovič, který vystřihl báječné nůžky do centru z trestného kopu. Video výstavního gólu pak oběhlo celý svět a trefa může směle kandidovat na gól roku!