Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
07.10.
UFC 229 Šílené sumy

Khabib sice vyhrál, ale víc peněz má McGregor: PŘEHLED výplat!

Hvězdný souboj Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora nebyl o pořádné show pro fanoušky a o pásu šampiona lehké váhy, ale také (a zejména) o penězích. Těch si hlavní aktéři odnesli pěkný balík.

Khabib Nurmagomedov
05.10.
ufc 229 neúcta k soupeři

Khabib se nedočkal, McGregor pak přišel s flaškou a v teplákách!

V americkém Las Vegas se konala poslední tisková konference před nejočekávanějším zápasem v UFC. Jenže zatímco Khabib Nurmagomedov přišel včas a hbitě odpovídal na otázky novinářům, Conor McGregor dorazil s obrovským zpozděním a tak už se zápasníci na pódiu ani nepotkali.

Taktika v UFC
02.10.
ufc 229 detailní rozbor strategie

Zápas roku: McGregor je mistrem iluze, Khabib zná zákeřný úder!

Nejsledovanější souboj v historii UFC mezi Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem se rozhodne už o tomto víkendu a fanoušci se pochopitelně dohadují, kdo z dvojice zápasníků vyjde z oktagonu po svých. Experti z UFC v téměř hodinovém studiu rozrebrali jejich odlišné taktiky a ukázali, čím může jeden druhého překvapit.

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 21.09.
MMA První kolo

Conor mluvil na tiskovce o tajemném Noahovi. O koho jde?

Velká show se rychle blíží a emoce lítají na všechny strany. Na tiskové konferenci k zápasu mezi provokatérem Conorem McGregorem a ruským bijcem Khabibem Nurmagomedovem to opět jiskřilo. A irský zabiják opět sáhl k nefér taktice.