Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Pudilová
09.09.
UFC Zápas večera

Pudilová prohrála, ale bere milion. Soupeřce navíc zlomila ruku! FOTO

Lucie Pudilová ve svém čtvrtém zápase v UFC prohrála. Nestačila na Mexičanku Irene Aldanovou, která na body zvítězila. Pro českou bojovnici to byla druhá prohra v nejprestižnější soutěži MMA. Byť Pudilová nenávidí prohry, výkon, který předvedla, jí může jenom těšit. UFC ocenilo její vyrovnaný souboj s Aldanovou titulem "Nejlepší zápas večera". Díky tomu si finančně přilepší. Její soupeřka se navíc ze střetu s českou bojovnicí bude ještě nějaký čas dostávat. Má totiž zlomenou ruku.

Lucie Pudilová
aktualizováno 09.09.
UFC 4. zápas

Druhá prohra Pudilové v UFC: Mexičance podlehla na body!

Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová má za sebou čtvrtý zápas v nejprestižnější organizaci MMA. Po jedné prohře a dvou výhrách si však zapisuje další porážku. Mexičance Ireně Aldanaové podlehla na body. Jejich souboj byl ovšem vyrovnaný a diváci v Dallasu se pořádně bavili.

Irene Aldanaová a Lucie Pudilová
aktualizováno 08.09.
UFC Před zápasem

Pudilovou čeká další zápas v UFC: 5 důležitých otázek a odpovědí!

Lucii Pudilovou, první a zároveň jedinou Češku v UFC, čeká v neděli 15 minut po půlnoci už čtvrtý zápas v nejprestižnější soutěži MMA. V něm se střetne s Mexičankou Irenou Aldanaovou. Kdo jsou vůbec obě bojovnice? Co mají v UFC za sebou? Nebo co rády dělají ve volnu? Podívejte se v tomto článku.