Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jan Matoušek
26.10.
Fotbal Evropská liga

Životnímu gólu předcházel strach: Matoušek popsal, jak boural!

Vedení Slavie ví, že koupě dvacetiletého talenta Jana Matouška se vyplatila. Mladý rychlík rozhodl zápas základní skupiny Evropské ligy s Kodaní, přitom málokdo věděl, co se mu před zápasem stalo. Při cestě na pražské letiště havaroval a let málem nestihl.

Jan Matoušek
25.10.
Fotbal Evropská liga

Slavia vyhrála díky gólu Matouška. Jablonec vs. Astana 1:1! SESTŘIH

Fotbalisté Slavie porazili ve třetím zápase základní skupiny Evropské ligy Kodaň 1:0. Jediný gól dal do dánské sítě Jan Matoušek. Pro něj to byla první trefa v evropských pohárech. Jablonec hostil Astanu, vedl, ale nakonec z toho je remíza 1:1.

Jan Matoušek
04.10.
velká škoda evropská liga

Fotbalová Slavia prohrála se Zenitem 0:1, nevyužité šance mrzí

Fotbalisté Slavie se v Petrohradu pokoušeli získat další body v Evropské lize. Na hřišti Zenitu byli dlouho lepším týmem, nakonec ale po ojedinělé akci domácích prohráli 0:1.

Jan Matoušek a Ibrahim Traore
03.09.
fotbal nové tváře

Slavia už představila posily. Traoré i Matoušek nafasovali dresy

Fotbalová Slavia už se pyšní dvěma novými posilami. Před reprezentační přestávkou se hlásili v Edenu Jan Matoušek a Ibrahim Traoré. Oba rozšíří tým před startem Evropské ligy.

Ibrahim Traoré
aktualizováno 02.09.
překvapení to nikdo nečekal

Slavia chystá překvapivý přestup: Přijde borec z Pobřeží slonoviny!

Fotbalová Slavia překvapuje. Do Edenu se stěhuje nová posila, která má vyztužit středovou řadu. Ibrahim Traoré hrál ještě v sobotu za Zlín, ale v neděli se už má hlásit v Praze. Spolu s ním mají sešívaní v pondělí představit i Jana Matouška.

Jan Matoušek
aktualizováno 08.08.
Fotbal Změna dresu

Posila pro Slavii: Máme Matouška, uvedl šéf sešívaných Tvrdík!

Talent Jan Matoušek míří z Příbrami do Slavie, alespoň tak o tom informoval na sociální síti šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík. Pražané za dvacetiletého útočníka zaplatí podle deníku Sport 40 milionů korun.