Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Policie a Sparta hledá chuligány
aktualizováno 09.08.
pátrání kdo je pozná?

Tohle jsou chuligáni ze Sparty! Pomůžete policii a klubu z Letné?

Ostuda při utkání kvalifikace Evropské ligy se srbským Spartakem Subotica má logické vyústění. Pražská policie zveřejnila fotografie lidí, které hledá v souvislosti s narušením fotbalového utkání mezi pražskou Spartou a srbským Spartakem Subotica.

Spartak Subotica
aktualizováno 03.08.
Fotbal Na hřišti to nebylo vidět

"Chuďasové" ze Subotice: Celý kádr stojí jako tři hráči Sparty!

Srbský tisk oslavuje hráče Spartaku Subotica, kteří ve druhém předkole Evropské ligy skolili giganta z Prahy. A opravdu, z ekonomického hlediska žije Sparta v jiném světě než její čtvrteční soupeř. Ten může slavit největší úspěch nejen v pohárové Evropě, ale v celé své historii.

Nemanja Čalasan
aktualizováno 03.08.
fotbal Blázen

Srbský terminátor: Boule na hlavě a motanice, ale chtěl hrát dál!

O akci nebylo ve včerejší odvetě kvalifikace Evropské ligy mezi pražskou Spartou a Spartakem Suboticou nouze. Góly, tyčky, břevna, penalty, červené karty i řádění chuligánů. Kromě chvil hrůzy, které přinesl fanouškům Sparty závěrečný hvizd, nastal na Letné ještě jeden hodně děsivý moment. Po hlavičkovém souboji s domácím Costou se k zemi skácel srbský Nemanja Čalasan. Jenže světe div se, místo odchodu ze hřiště na nosítkách chtěl mermomocí zůstat ve hře.

Ultras Sparty přerušili zápas se Suboticou
02.08.
ostuda prostě trapas

Chuligáni přerušili zápas Sparty. Ochranka zaspala, vše řešil Šural

Radikální fanoušci Sparty se opět předvedli. V průběhu druhého poločasu duelu se Spartakem Subotica vběhli na hřiště a přerušili zápas. Reagovali na gól hostů, kteří snížili skóre zápasu na 2:1 a defakto vyřadili tým z Letné z evropských pohárů.

Uroš Radakovič
aktualizováno 02.08.
odveta evropská liga

Blamáž Sparty: Suboticu porazila jen 2:1 a v Evropě končí!

Fotbalisté Sparty končí v Evropské lize stejně jako loni už na první překážce, když v odvetě druhého předkola porazili srbskou Suboticu jen 2:1. Rozhodla hodně přísná penalta, kterou sudí odpískal za zbytečný faul Uroše Radakoviče. Zápas navíc narušili fanoušci, kteří vtrhli na hřište. Kromě vyřazení tak Spartu čeká i pěkně mastná pokuta!

Lukáš Vácha
aktualizováno 04.08.
fotbal je při chuti

Váchova příprava na zápas roku? Nažhavil se pornem na internetu!

Fotbalisty Sparty dneš čeká odveta 2. předkola Evropské ligy proti Spartaku Subotica a není žádným tajemstvím, že pro letenské je to jeden z nejdůležitějších zápasů. Jestli do zápasu zasáhne i záložník Lukáš Vácha sice není zatím jisté, ale podle jeho aktivit na internetu je určitě při chuti!

Spartak Subotica vs. AC Sparta Praha
01.08.
sázky také si vsadíte?

Zoufalá situace? Ne, sázkaři i sázkovky věří v postup Sparty!

Pražská Sparta prý vůbec nemusí zoufat. Výsledek 0:2 před odvetou kvalifikace Evropské ligy dává solidní naději na postup. Letenští musí srbský tým Spartak Subotica porazit o tři góly a to prý není nereálné.

Tým AC Sparta Praha
31.07.
fotbal Návod pro Letenské

Pět rad pro Spartu! Jen takhle může srazit Suboticu!

Fotbalisty pražské Sparty čeká ve čtvrtek jeden z klíčových zápasů celé sezony. Aby mohli dál snít o postupu do základní fáze Evropské ligy, potřebují na Letné smazat manko 0:2 z prvního utkání na hřišti srbské Subotici. Co všechno musí Pražané splnit, aby po zápase mohli skákat radostí do vzduchu?

Sparta Praha vs. Spartak Subotica a Martin Frýdek starší
27.07.
Fotbal Evropská liga

Frýdek posílá cizince ze Sparty na lekce češtiny! Hapala by nevyhodil

Zpackaný zápas 2. předkola Evropské ligy, spousta cizinců a bouřlivé reakce fanoušků. Tak by se dala shrnout aktuální situace v pražské Spartě. Poté, co letenští podlehli Spartaku Subotica 0:2, jsme oslovili někdejšího hráče Sparty Martina Frýdka staršího, aby se pokusil najít hlavní problém pražského celku. V rozhovoru Frýdek mluvil o jazykové bariéře i o tom, proč by nevyhazoval trenéra Hapala.

Sparta Praha prohrála na hřišti Spartaku Subotica
27.07.
fotbal palba do vlastních řad

Spartě se vysmívají i vlastní hráči! Junioři sypou vtipy na internet

Blamáž, ostuda, tragédie...a ve výčtu negativních komentářů by se dalo pokračovat až do pozdního odpoledne. Fotbalová Sparta se opět nedokázala ani přiblížit svému stínu a po prohře v předkole Evropské ligy už se jí na internetu vysmívá i její juniorka!