Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Julen Lopetegui
29.10.
konec angažmá musel odejít

Real vyhodil Lopeteguiho: Novým trenérem ale není Ital Conte!

Trenérem Realu Madrid už není Julen Lopetegui. Slavný španělský klub oznámil konec spolupráce s mužem, kterého angažoval teprve před čtyřmi měsíci. Poslední kapkou byl debakl v El Clasiku s Barcelonou, při kterém Bílý balet inkasoval potupných pět gólů.

Blamáž Realu Madrid
16.08.
historie nová éra začíná

Potupený Bílý balet: Takhle bídně začal nový trenér před 70 lety!

Evropský fotbalový superpohár nedopadl pro slavný Real Madrid vůbec dobře. Výhra proklouzla Bílému baletu mezi prsty a navíc výkon zůstal daleko za očekáváním. Real, poznamenaný odchodem trenéra Zidana a hvězdy Ronalda vypadal rozděleně a slabě.

Julen Lopetegui
14.06.
ms 2018 zklamaný a zhrzený

Lopetegui po náhlém vyhazovu: Tohle vzkázal celému Španělsku!

Odvolaný a zklamaný trenér Julen Lopetegui, kterého ze španělské reprezentace vyhodili jen den před startem světového šampionátu, se před odletem z Ruska rozpovídal novinářům o svých pocitech.

Julen Lopetegui
13.06.
fotbal totální rošáda

Španělé den před MS odvolali trenéra. Vzápětí oznámili nového!

Vedení španělské fotbalové reprezentace pouhý den před zahájením světového šampionátu odvolalo hlavního trenéra týmu. Důvodem je, že Julen Lopetegui podepsal smlouvu s Realem Madrid. Jeho místo převezme Fernando Hierro, dosavadní šéf realizačního týmu.

Julen Lopetegui
aktualizováno 12.06.
volba sázka na gólmana

Real Madrid sdělil jméno nového trenéra. Dřív chytal za Barcelonu!

Fanoušci Realu Madrid už ví, kdo se stane novým trenérem slavného klubu. Po skončení mistrovství světa se „Bílého baletu“ ujme Julen Lopetegui, který vede španělskou fotbalovou reprezentaci.