Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Collin Doyle
19.02.
Fotbal Neuvěřitelná chyba

Šílená hrubka! Náhradník za Zlámala potopil Hearts

Zdeňka Zlámala odsunul na pozici dvojky, teď Hearts potopil obrovskou chybou. Collin Doyle na zápas s Motherwellem rozhodně nezapomene. V nastaveném týmu totiž sebral svému týmu bod.

Zdeněk Zlámal
aktualizováno 01.11.
Fotbal Rána do obličeje

Zlámal promluvil o napadení, tohle řekl o skotských fanoušcích

Napadení přímo v průběhu derby. Český brankář ve službách skotského Heart zažil první Edinburghské derby a nikdy na něj nezapomene. Od jednoho z fanoušků Hibernian totiž Zdeněk Zlámal v průběhu zápasu dostal pěstí do obličeje. Vše ale dal za vinu pouze vyhrocenosti a rivalitě mezi dvěma kluby z hlavního města Skotska.

Zdeněk Zlámal
01.11.
fotbal to je otřesné

Odporný útok na Zlámala! Český gólman dostal pěstí od fanouška

Český fotbalový brankář Zdeněk Zlámal na skotské derby mezi Hearts a Hibernian jen tak nezapomene. Během zápasu mu dal totiž jeden z hostujících fanoušků pěstí!

Rozcvička Bobbyho Zlámala
09.08.
video získal si fanoušky

To byla šou! Český gólman šokoval ve Skotsku svou rozcvičkou

Fotbalový gólman Zdeněk Zlámal si hned v prvním kole získal fanoušky nového klubu. Po přestupu do skotského Hearts of Midlothian nejenže vychytal vítězství 4:1 na hřišti Hamiltonu, ale předvedl rozcvičku, kterou nikdo nečekal!

Zdeněk Zlámal
30.05.
fotbal má nabídku

Brankář Zlámal míří do Skotska! Chytat by měl tam, kde hrál Skácel

Fotbalový brankáč Zdeněk Zlámal nejspíš zamíří do skotské nejvyšší soutěže. Podle informací deníku Sport má dvaatřicetiletý gólman Zlína posílit klub Hearts of Midlothian, kde v minulosti působil záložník Rudolf Skácel.