Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Satoranský a Bradley Beal
04.03.
nba noční zápasy

Satoranský táhl Wasington a pomohl k výhře nad Minnesotou!

Basketbalisté Washingtonu zabrali a zvítězili 135:121 nad Minnesotou. K výhře přispěl i Tomáš Satoranský, který si připsal 14 bodů, tři doskoky a šest asistencí.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 17.01.
soutěž sledujte london game

Vyhrajte národní dres Tomáše Satoranského! Stačí tipnout body

Už dnes večer odehrají basketbalisté Washingtonu Wizards zápas s New York Knicks, a to netradičně v Londýně. V rámci NBA London Game pochopitelně nastoupí i Tomáš Satoranský a právě jeho reprezentační dres můžete vyhrát v tipovací soutěži. Podmínky soutěže naleznete uvnitř článku.

Jan Koloničný, Otto Porter Jr. a Martin Kasparides
aktualizováno 17.01.
nba london game 2019

Přímo z Londýna: Trénink Wizards, tiskovka se Satym a teď už zápas!

V dalším blogu z Londýna vám mimo jiné přiblížíme, jaká je tu atmosféra a co zaujalo vítěze NBA soutěže Hustá trefa Honzu Koloničného.

Tomáš Satoranský
10.01.
nba noční zápasy

Satoranský nahrával jako bůh a Washington zničil Philadephii!

Basketbalisté Washingtonu si napravili reputaci, když oplatili úterní porážku Philadelphii a tentokrát doma jasně zvítězili 123:106. Zásluhu na tom pochopitelně měl i Tomáš Satoranský, který si 11 asistencemi vyrovnal svůj rekord v NBA.

Tomáš Satoranský
06.12.
nba tak to má být

Satoranský nahradil Walla a byla to paráda! Odehrál nejlepší zápas

Nejlepší zápas v dosavadní sezoně NBA v dresu Washingtonu odehrál český rozehravač Tomáš Satoranský. Kvůli absenci kapitána Johna Walla odehrál téměř 39 minut, během kterých nasázel Atlantě 14 bodů, přidal sedm asistencí a čtyři doskoky. Wizards se na konci utkání radovali z výhry 131:117.

Stephen Curry a Tomáš Satoranský
29.10.
rekordní zápas

Satoranský odehrál nejlepší zápas, debaklu Washingtonu nezabránil

Tomáš Satoranský zažil nejlepší zápás v NBA v této sezoně, přesto nezabránil debaklu Washingtonu na palubovce Los Angeles Clippers. Zářil opět také Stephen Curry, který si připsal další rekord.

Tomáš Satoranský
02.10.
Skvělý zápas

Satoranský zazářil v přípravě NBA, Wizards padli v prodloužení

Zářil v reprezentaci, teď si přenesl formu i do přípravy NBA. V prvním zápase Washingtonu se předvedl v tom nejlepším světle, prohru Wizards ale odvrátit nedokázal.

Tomáš Satoranský
15.04.
basketbal Začalo play-off

NBA: Satoranský začal play-off porážkou, Philadelphia excelovala

V noci ze soboty na neděli odstartovalo v zámoří play-off basketbalové NBA. To nezačalo dobře pro jediného Čecha v soutěži Tomáše Satoranského, jehož Washington podlehl na úvod Torontu.