Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Brad Marchan a Lars Eller
04.10.
nhl video uvnitř

Pastrňákův spoluhráč neunesl debakl, tak zbil soupeře do krve!

Hokejisté Bostonu utrpěli ve svém úvodním zápase nové sezony NHL sedmigólový debakl na ledě Washingtonu. Frustrace z posledního gólu Capitals pak vyvolala u Brada Marchanda takový vztek, že brutálně napadl protihráče.

Brad Marchand
05.05.
NHL Neoblíbený hráč

Nechutný Marchand: Další líbačka soupeře, tentokrát s jazykem!

Útočník Bostonu Brad Marchand patří k jedním z nejlepších hokejistů NHL. Na druhou stranu, pokud by existovala anketa o nejméně oblíbeného hokejistu soutěže, nejspíš by ji vyhrál. Marchand totiž rád provokuje a často za hranicí pravidel a v poslední době i etiky. Poté, co okusoval krk Komarovovi, teď olízl Callahana.

Leo Komarov a Brad Marchand
14.04.
video milé nebo nechutné?

Zase mu dal hudlánka! V play-off NHL nechybělo ani vášnivé líbání

Pokud by hráči NHL volili nejméně oblíbeného hokejistu, zřejmě by vyhrál Brad Marchand z Bostonu. Proti Torontu ale překvapil - protihráče Leo Komarova totiž při zápase políbil, navíc to nebylo poprvé.

Brad Marchand
11.03.
NHL Faul mimo hru

NHL se zlobí na Marchanda: Jakou zákeřnost zase předvedl? VIDEO

Spoluhráč Davidů Krejčího a Pastrňáka Brad Marchand zase rozohnil mnoho příznivců zámořské NHL. Mimo hru sejmul chicagského Anthonyho Duclaira a poranil mu koleno. Není to zdaleka první zákeřnost hráče, kterému kvůli jeho nesportovním nešvarům přezdívají „potkan“.