Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Němec
06.12.
Hokej Euro Hockey Tour

Nominace na Channel One Cup: Do repre se vrací Němec a Gulaš!

Obránce Ondřej Němec z Komety Brno a útočník Milan Gulaš z Plzně, kteří chtěli v minulé sezoně ukončit či přerušit kariéru v národním týmu, jsou v nominaci české hokejové reprezentace na Channel One Cup v Tampere a Moskvě. V sedmadvacetičlenném kádru není žádný nováček.

Jakub Voráček a jeho nová přítelkyně
20.06.
zlatá hokejka fotky z galavečeru

Voráček vyvedl novou lásku, Hertl snoubenku. A bylo se na co dívat!

V letošním ročníku Zlaté hokejky zvítězil opět David Pastrňák, který tak obhájil svůj loňský triumf. Galavečeru tradiční ankety se ale pochopitelně zúčastnily i drahé polovičky českých hokejistů a bylo se rozhodně na co dívat! Prohlédněte si v naší galerii, co měly na sobě.

Milan Gulaš
02.05.
hokej Hvězda ročníku

Gulaš se stal Hokejistou sezony, v play-off kraloval brněnský Erat

Hokejistou sezony se stal Milan Gulaš z Plzně. Dvaatřicetiletý útočník si ze slavnostního večera Tipsport extraligy odnesl rovněž ocenění jako nejproduktivnější hráč soutěže, čímž výrazně pomohl Škodě vyhrát základní část.

Martin Růžička
12.02.
Hokej Hokejový náhradník

Růžička odletěl na ZOH: Gulaš ho mrzí, na Jandače naštvaný není!

Pro mnohé to byl šok, když trenér reprezentace Josef Jandač v polovině ledna nenominoval nejlepšího střelce extraligy Martina Růžičku. Ten se na olympijský turnaj dostal až teď, když se v přípravě zranil Milan Gulaš. Třinecký útočník dnes odletěl do dějiště olympiády a přiznal, že ho moc mrzí zranění hráče, za kterého teď bude hrát a také, že není naštvaný za původní rozhodnutí Jandače.