Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Marcelo Bielsa
aktualizováno 18.01.
video fotbaloví špioni

Aféra Leeds: Špehovali jsme úplně všechny, přiznal génuis Bielsa

Smí se to? Nebo ne? Marcelo Bielsa posadil fotbalovou Anglii do úžasu, když odhalil, jak precizně se věnuje přípravě na fotbalová utkání svého Leedsu. Neetické se skoro všem zdá, že nechal sledovat tréninky soupeřů. Ale všichni jsou v úžasu, jak precizně mapuje všechny soupeře.

Odvetné utkání FA Cupu mezi Southamptonem a Derby
16.01.
fotbal FA Cup

Derby překvapivě postupuje, na penalty zdolalo Southampton

FA Cup zná už 32 postupujících. Posledním týmem, který se dostal do další fáze anglického poháru se stalo Derby. A to díky výhře 3:2 na penalty nad Southamptonem.

Matěj Vydra v dresu Burnley
aktualizováno 07.08.
ať to vyjde! nová šance

Vydra si zahraje Premier League! Přestup do Burnley je skutečností

Útočník Matěj Vydra se stane novou posilou týmu Burnley FC. Pro českého kanonýra jde vytoužené angažmá v nejvyšší anglické soutěži? V úterý večer se už Vydra rozloučil s fanoušky Derby County a poděkoval za dvě sezony v klubu.

Matej Vydra
02.08.
nejistota možnost hostování

Přijede Matěj Vydra na Slavii? Zájem prý má Dynamo Kyjev!

Anglickému týmu Derby County nevyšel pokus prodat českého střelce Matěje Vydru. Přitom už byl domluvený trejd s Leedsem United a do pokladny klubu, který řídí Frank Lampard, mělo přitéct 11 milionů liber (cca 320 mil. korun).

Matěj Vydra
30.07.
licitace přestup na spadnutí

Vydra odmítl přestup! Nepřistoupil na podmínky, které mu dal Leeds

Matěj Vydra v nové sezoně za Leeds United hrát zřejmě nebude. Ač se klubu už dohodly na přestupní částce ve výši 11 milionů liber, vše ztroskotalo na tom, že český útočník nebyl spokojený s platem, který mu tradiční anglický klub nabídl.

Matěj Vydra
aktualizováno 25.12.
fotbal český kanonýr

Přehlížený úspěch Matěje Vydry: V Anglii patří k nejlepším střelcům!

Fotbalový útočník Matěj Vydra zažívá na ostrovech opravdu vydařené období. Ve druhé anglické lize v dresu Derby County patří k nejlepším střelcům soutěže a rád by vyrovnal svůj dosavadní rekord dvaadvaceti branek, který zaznamenal v sezoně 2012/2013 v dresu Watfordu.

Matěj Vydra dává gól do sítě Middlesbrough
aktualizováno 25.11.
video league championship

Nezastavitelný: Matěj Vydra za Derby County nastřílel hattrick!

Matěj Vydra hraje v životní formě! V sobotu opět skóroval za tým Derby County a zaznamenal už devátý, desátý a jedenáctý gól v sezoně. Tentokrát se trefil na hřišti Middlesbrough a zaznamenal už svou 55., 56. a 57. branku v League Championship.