Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petr Nedvěd a Jaromír Jágr
aktualizováno 03.02.
potlesk hráli jako zamlada

Šou hokejových veteránů: Jágr má tři nahrávky, Nedvěd krásný gól

Ostře sledovaný zápas Benátek s Kladnem, kde se představili hokejoví hrdinové Petr Nedvěd a Jaromír Jágr přinesl devítigólovou šou. Jágr ukázal, že umí a vymyslel tři góly Rytířů. Nedvěd kontroval parádní trefou.

Jaromír Jágr
01.02.
Hokej Hokejová show

Potvrzeno: Nedvěd proti Jágrovi hrát bude. A co plánuje Šlégr?

Když vy Jágra, taky my Nedvěda. A ano, opravdu to tak bude. Jaromír Jágr nastoupí v sobotu za své Kladno proti Benátkám nad Jizerou, které do sestavy zařadí Petra Nedvěda. Hrát se ale nebude v Benátkách, nýbrž v Liberci kvůli zvýšenému zájmu diváků. Tohle by ale nemusel být poslední zápas v podobném duchu. Bývalý obránce Litvínova a jeho současný trenér Jiří Šlégr prý také uvažuje, že v případné baráži by oprášil výstroj a bránil by slavnou osmašedesátku.

Petr Nedvěd a Jaromír Jágr
aktualizováno 30.01.
Hokej Souboj legend

Vy Jágra? Tak my Nedvěda! Duel Benátek s Kladnem dostává grády

Když se včera večer stal definitivním přesun Jaromíra Jágra do rodného Kladna, dalo se předpokládat, že z druhé hokejové ligy rázem bude nejsledovanější sportovní soutěž na českém území. Ale tohle jistě předčí i ty nejdivočejší sny! Pokud Jágr opravdu nastoupí už v sobotním zápase proti Benátkám, soupeřem mu bude další veterán z NHL, Petr Nedvěd.

Rozhodčí
17.11.
Hokej Mládežnická soutěž

Rozhodčí hrdina: Zachránil mladíka z Benátek, zapadl mu jazyk!

Mladí hokejisté Frýdlantu a Benátek nad Jizerou ve svém utkání zažili dramatickou chvíli. Nešlo však o sportovní moment, ale šlo o život. Jednomu z hráčů druhého zmíněného celku zapadl jazyk. Je v pořádku zejména díky rychlé pomoci rozhodčího Michala Heinzla.