Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Matúš Bero
03.07.
fotbal Dal Spartě košem

Sparta má smůlu, Bera jí vyfoukl holandský Arnhem!

Slovenský záložník Matúš Bero fotbalisty Sparty neposílí. Ač byl na seznamu Letenských hodně vysoko a všechno spělo ke zdárnému konci, on sám nakonec couvl a zamířil do Nizozemska. Co na to trenér Pražanů Pavel Hapal?

Zdenek Scasny
28.06.
Podaří se transfer?

Sparta zacílila na velkou rybu z Jablonce! O koho jde?

Pravý obránce. Problém s obsazením tohoto postu musí sportovního ředitele Sparty Zdeňka Ščasného snad už budit ze sna. Novým číslem jedna na tento post má být Lukáš Masopust z Jablonce. Jednání však jistě budou více než složitá.

Jaroslav Tvrdík a Pavel Bucha
26.06.
fotbal Válka v Edenu

Tvrdík ostře válčí s vlastním juniorem! Na čí straně jste?

Jaroslav Tvrdík vs. Pavel Bucha! Na jedné straně ostřílený manažer a vládce fotbalové Slavie, na té druhé teprve dvacetiletý junior, jenž patří ki odchovancům klubu z Edenu. Teď se v nerovném sporu postavili proti sobě a je z toho válka, ze které mohou vyjít jenom samí poražení. O co vlastně jde?

Luhový a Hapal
01.06.
fotbal Názor experta

Luhový: Bilič? Lepší než ten italský kašpar, ale věřím Hapalovi

Vydat se do další sezony se stávajícím koučem Pavlem Hapalem, nebo opět vsadit na zahraniční kartu a slavného Chorvata Slavena Biliče? Těžká otázka, kterou teď řeší vedení Sparty. Jak by tento rébus rozlouskl uznávaný fotbalový kritik Milan Luhový?

Martin Malík
01.06.
fotbal Potvrzeno!

Konec blokacím! Jakou důležitou změnu si schválil český fotbal?

Valná hromada Fotbalové asociace České republiky (FAČR) dnes v Praze schválila úpravu stanov při volbě předsedy. Změna zajistí, aby se do budoucna zabránilo patovým situacím, jak požadovaly mezinárodní federace FIFA a UEFA.

Martin Dúbravka
30.05.
fotbal Trefa do černého!

Dúbravka už je hráčem Newcastlu! Tenhle balík zkasíruje Sparta!

Fotbalový brankář Martin Dúbravka je už definitivně hráčem anglického Newcastlu United. Ten na něj podle očekávání uplatnil opci, čímž do kasy Sparty přiteče dalších 116 milionů korun.

Videorozhodčí
18.05.
fotbal Pro smích fanouškům

LIGOVÁ FRAŠKA! Videosudí v Plzni nebude, důvod vás šokuje!

Jak ještě víc pošramotit svou už tak bídnou pověst a být pro smích všem fanouškům! Přesně to předvedla česká nejvyšší fotbalová soutěž ohledně (ne)nominace videorozhodčího na předposlední kolo HET ligy. Důvod, proč na zápase Plzně video nebude, je opravdu zarážející.

Jaroslav Tvrdík a Daniel Křetínský
17.05.
fotbal Mračna nad Edenem

Tvrdík na kolenou! Bude teď Sparta šéfovat jeho Slavii?!

Čínská CEFC odmítá kroky finanční skupiny J&T k převzetí kontroly nad společností CEFC Group (Europe) Company. Čínská firma byla připravena uhradit do pátečního odpoledne veškeré závazky vůči skupině J&T. Na svém twitteru o tom ve čtvrtek informoval dosavadní místopředseda představenstva evropské CEFC Group Company Jaroslav Tvrdík. Skupina J&T ale stále nemá žádné informace o tom, že by ji čínská společnost CITIC Group dnes uhradila dluh 450 milionů eur za společnost CEFC Europe. Pokud by k uhrazení závazků nedošlo, ve výsledku by to znamenalo, že řízení klubu z Edenu přebere jeden z nejvyšších činitelů Sparty!

trenér Josef Csaplár
aktualizováno 16.05.
fotbal Zasloužený postup

Csaplár slaví, jeho Příbram je zpět mezi fotbalovou elitou!

Fotbalisté Příbrami slaví po roce návrat mezi českou elitu! O jejich postupu zpět do nejvyšší soutěže definitivně rozhodla remíza 1:1 na hřišti Opavy, která si prvoligovou příslušnost zajistila už kolo předtím.

Lafata a Křetínský
09.05.
fotbal Vzkaz šéfa

Křetínský promluvil o Lafatovi! Tohle si o něm myslí!

Za dobu, co vlastní fotbalovou Spartu, poznal Daniel Křetínský už spoustu hráčů. Jen k málokomu si však vytvořil takový vztah jako k ostrostřelci Davidu Lafatovi. Co o něm prozradil teď, kdy zkušený kanonýr potvrdil brzký konec kariéry?