Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Odhalení nové motorky Karla Abrahama - 2
27.04.
MotoGP Špatná zpráva

Abrahám řekl, jak je to s jeho zraněním: To nejhorší se potvrdilo!

Český motocyklový závodník Karel Abraham ve druhém tréninku před kvalifikací MotoGP minulý víkend v americkém Austinu havaroval. Do samotného závodu sice nastoupil, ale zranění nevypadají vůbec dobře. O aktuálním stavu informoval na Facebooku.

Jorge Lorenzo
aktualizováno 27.04.
MOTO Potvrzená zpráva

Grand Prix letos v Brně bude: Kraj akci podpoří 20 miliony korun!

Už je to potvrzeno. Grand Prix v Brně letos bude, Jihomoravský kraj nakonec podpoří tradiční akci 20 miliony korun. Stejnou částku už kraj dával v minulých letech. Město Brno by mělo k tomu dát ještě 10 milionů, ministerstvo školství 70. Na brněnském Masarykové okruhu se bude závodit od 4. do 6. srpna.

Jakub Kornfeil
aktualizováno 23.04.
MotoGP Závody v Americe

Králem Austinu je popáté Márquez! Abraham závod nedokončil

Jakub Kornfeil skončil v závodě kategorie Moto3 v americkém Austinu na 23. místě. Karel Abram, který vyjel do závodu s naštípnutým kotníkem a natrženým meniskem po pádu v tréninku, závod nedokončil. V Texasu už popaté vládl Marc Márquez.

Karel Abrahám
aktualizováno 22.04.
MotoGP Závod v Austinu

Abraham odstartuje v závodě ze 17. místa. Kvalifikaci vyhrál Marquez

Karel Abraham se v dnešních trénincích hodně trápil. Ne snad až tak v rámci svých výkonů, ale po pádu se zranil. Se zlomeným kotníkem a meniskem však nastoupil do kvalifikace. Z ní půjde do závodu ze 17. místa. Kvalifikaci pak vyhrál Marc Marquez.

Karel Abraham
22.04.
MotoGP Nepříjemný pád

Poškozený meniskus a kotník: Abraham i tak chce jít do závodu!

Český motocyklový závodník Karel Abraham ve druhém dnešním tréninku před kvalifikací MotoGP v americkém Austinu havaroval. Následky pádu nejsou vůbec příznivé, brněnský rodák má naštípnutý a pořádně oteklý kotník, se kterým nastoupil i do třetího tréninku, po kterém však Abraham na podrobnějším vyšetření dostal další špatnou zprávu. První diagnózy vypadají tak, že má natržený meniskus.

Karel Abraham
aktualizováno 09.04.
novasport velká cena argentiny

Zklamání? Abraham dojel desátý, na čele byl jen na startu

Karel Abraham životní šanci nevyužil. Na Velké ceně Argentiny sice startoval ze druhého místa, ale nakonec skončil desátý. Závod vyhrál Maverick Viňales před Valentinem Rossim a Celem Crutchlowem.

Karel Abraham
aktualizováno 09.04.
novasport 1 tak jednoduché!

Zázrak v Moto GP? Startu z první řady pomohl Abrahamovi fígl!

Karel Abraham vyjede do Velké ceny Argentiny ze druhého místa. Výsledek českého jezdce v kvalifikaci je opravdovou senzací. Jak je vůbec možné, že předjel tak silné pole konkurentů?

Karel Abrahám
08.04.
MotoGP Skvělá jízda

Nečekaný úspěch: Skvělý Karel Abraham dojel v kvalifikaci druhý!

V Argentině se jela kvalifikace mistrovství světa silničních motocyklů a na nejlepší výsledek ve své kariéře v MotoGP útočil Karel Abraham a to se mu povedlo. Do zítřejšího závodu vyrazí z druhého místa.

Karel Abrahám
aktualizováno 07.04.
MotoGP Skvělý výsledek

Karel Abraham skončil v tréninku třetí! Vede dál Španěl Viňales

Český motocyklový závodník Karel Abraham zajel v Argentině skvělý druhý trénink před nedělním MotoGP. Skončil na třetím místě. V odpoledním tréninku zůstal neporažený Španěl Maverick Viňales, který tak dál vede. Druhý dojel Marc Márquez.