Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Seemanová
aktualizováno 13.12.
Plavání Skvělý výkon

Velký úspěch Seemanové: Český rekord a šesté místo na MS

Plavkyně Barbora Seemanová proměnila druhou finálovou účast na mistrovství světa v krátkém bazénu v šesté místo na 100 metrů volný způsob. Vylepšila národní rekord na 52,46 sekundy a postarala se zatím o nejlepší český výsledek na šampionátu v čínském Chang-čou. Na vítěznou Ranomi Kromowidjojovou z Nizozemska ztratila 1,32 sekundy.

Simona Baumrtová
12.12.
úspěch kuriozní premiéra

Mistrovství světa poprvé s novým jménem: Kubová skončila sedmá!

Znakařka Simona Kubová na stovce i polohová štafeta obsadily ve finále mistrovství světa v krátkém bazénu sedmé místo. O medaile bude v Číně znovu bojovat teprve osmnáctiletá kraulařka Barbora Seemanová, jež se dostala mezi elitní osmičku i na stometrové trati. Dvakrát si dnes vylepšila osobní rekord.

Barbora Seemanová
11.12.
Plavání MS v plavání

Osmnáctiletá Seemanová skončila ve finále dvoustovky osmá

Plavkyně Barbora Seemanová obsadila na mistrovství světa v krátkém bazénu v čínském Chang-čou osmé místo v závodu na 200 m volný způsob.

Barbora Seemanová
13.10.
Plavání Talentovaní sportovci

Seemanová září: Na olympiádě mládeže získala druhé zlato!

Barbora Seemanová přidala do své sbírky na olympijských hrách mládeže v Buenos Aires druhé zlato. To první si na krk pověsila po kraulařské stovce a teď zase kralovala na poloviční trati. Z medailového úspěchu se radovala i badmintonistka Tereza Švabíková, která v soutěži smíšených mezinárodních družstev získala bronz.

Barbora Seemanová
10.10.
gratulace olympiáda dětí a mládeže

Česko má první zlato! Plavkyně Seemanová ještě překonala rekord

Plavkyně Barbora Seemanová na olympiádě dětí a mládeže v argentiském Buenos Aires vyhrála závod na 100 metrů volným způsobem a získala pro českou výpravu tak první zlatou medaili!

Barbora Seemanová
17.12.
Galerie: Barbora Seemanová

Galerie: Barbora Seemanová

Galerie: Barbora Seemanová

Barbora Seemanová
aktualizováno 17.12.
plavání Skvělý výkon

Rekord české krásky! Seemanová byla na ME dvanáctá

Plavkyně Barbora Seemanová dnes podruhé vylepšila český rekord na 50 metrů volný způsob. V semifinále mistrovství Evropy v krátkém bazénu ze svého rekordního času z dopolední rozplavby ubrala dalších 32 setin. Čas 24,57 sekundy stačil sedmnáctileté české reprezentantce v Kodani na dvanácté místo.

Ester Ledecká, Dominika Cibulková, Klára Spilková
01.09.
anketa miss léto 2017

Prázdniny českých sportovkyň: Které to v plavkách sluší nejvíce?

Letní prázdniny skončily a vypadá to, že pěkného počasí se dočkáme opět až příští rok. My jsme se však pokusili vám alespoň trošku sluníčka zachránit v této galerii. Jak si užívaly prázdnin české a slovenské sportovkyně? A které to v plavkách sluší nejvíce? Hlasujte na konci článku.

Barbora Seemanová
13.04.
česká krása magické místo

Odvážné FOTO: Krásná česká plavkyně dráždí na instagramu!

Platí nejen za výjimečný sportovní talent, ale také za jednu z nejkrásnějších sportovkyň v českých luzích a hájích. A mladá plavkyně Barbora Seemanová tuhle svou pověst neváhala ještě podpořit. Její nejnovější a poměrně odvážné foto na instagramu získává hodně kladných bodů!