Ladislav Lubina
30.01.
Hokej česká extraliga

Tučná pokuta pro Hradec: Za napadení Lubiny zaplatí 190 tisíc!

Disciplinární komise hokejové extraligy potrestala Hradec Králové souhrnnou pokutou ve výši 190.000 korun za incidenty v sobotním zápase 39. kola proti Pardubicím, ve kterém dva fanoušci napadli trenéra Dynama Ladislava Lubinu. Východočeský klub má zároveň do konce sezony na dva zápasy podmíněně uzavřenou část stadionu.

27.01.
hokej česká extraliga

Lubina reagoval na napadení fanoušky. Hradec to odsoudil!

Během utkání 39. kola české nejvyšší soutěže došlo v derby mezi Hradcem Králové a Pardubicemi k nepříjemnému incidentu. Dva fanoušci domácího Mountfieldu totiž před třetí třetinou fyzicky napadli kouče Dynama Ladislava Lubinu. Ten se pak k celé věci vyjádřil a prohlášení vydal i hradecký klub.

26.01.

Ostré derby: Trenéra Pardubic Lubinu napadl fanoušek z Hradce!

Ladislav Lubina neprožívá příjemné období. Hokejové Pardubice se snaží dostat ze dna extraligové tabulky. V Hradci Králové, kde jeho svěřenci prohráli derby těsně 1:2, byl navíc napaden fanouškem.

Juraj Bezúch
26.01.
Hokej extraliga

Hradec potvrdil v derby roli favorita. V Pardubicích vyhrál 2:1!

Hokejisté Hradce Králové porazili v předehrávce 39. kola extraligy ve východočeském derby poslední Pardubice 2:1 a posunuli se na třetí místo o skóre před Vítkovice. O druhé výhře ze tří soubojů s rivalem v sezoně rozhodl přesně minutu před koncem obránce Filip Pavlík.

Matěj Paulovič
aktualizováno 29.12.

Hradec se rozloučil s rokem výhrou. Jediný gól dal Paulovič!

Hokejisté Hradce Králové porazili v dohrávce 30. kola extraligy doma Olomouc 1:0 a po šesté výhře z posledních sedmi duelů se bodově dotáhli na druhý Liberec. V čase 49:43 rozhodl slovenský útočník Matej Paulovič. Gólman Jaroslav Pavelka udržel díky 26 zákrokům potřetí v sezoně čisté konto. Hanáci prohráli počtvrté v řadě.

Vánoční dresy hokejových klubů
23.12.
Hokej Charitativní účely

Vánoční dresy i letos pomohly: Stovky tisíc na charitativní účely!

Vánoční čas je tady. Některé hokejové kluby se tradičně rozhodly, že v tomto období pomohou dobré věci. Proto nastoupily ve speciálních vánočních dresech, které následně dražili fanoušci, a výtěžky putovaly na konta charitativních organizací. I letos se vybraly stovky tisíc.

Východočeské derby
09.12.
Hokej Česká extraliga

Derby dopadlo lépe pro Hradec Králové, v Pardubicích vyhrál 4:1!

Hokejisté Hradce Králové vyhráli ve východočeském derby na ledě Pardubic 4:1. Dynamo sice po rychlém gólu vedlo, ale Mountfield zápas na začátku třetí třetiny otočil. Pardubice si tak ve 26. kole extraligy připsaly desátou porážku za sebou, druhou pod vedením nového trenéra Ladislava Lubiny a jsou i nadále předposlední.

Jiří Smejkal
28.10.

Sparta vyhrála v Hradci po obratu 3:2 a stále vede tabulku extraligy!

Hokejisté pražské Sparty uspěli ve 14. kole extraligy v přímém souboji o první místo na ledě Hradce Králové, po dokonalém obratu vyhráli 3:2 a vedou o tři body před nově druhým Libercem. Mountfieldu sice zajistili v první třetině dvoubrankový náskok Tomáš Vincour a Lukáš Vopelka, ale Sparta výsledek v závěrečném dějství otočila. Po gólech Jana Buchteleho a Jiřího Smejkala rozhodl v čase 55:53 v přesilové hře obránce Petr Kalina.

Marek Trončinský
aktualizováno 26.10.

V derby padlo deset gólů: Z výhry se v Hradci radovaly Pardubice!

Fanouškům Hradce Králové se z pátka na sobotu nebude klidně spát. Mountfield totiž v derby podlehl Pardubicím 4:6 a promarnil tak i zároveň šanci dostat se do čela ligové tabulky. To ostatně nezvládla ani Plzeň, která zase ve východočeském derby podlehla 1:3 Plzni.

Sparta vs. Hradec
14.09.
Hokej Extraliga

Začala extraliga: Litvínov uspěl v Boleslavi, Sparta přejela Hradec!

Dneškem začal 26. ročník české extraligy a na programu bylo v rámci 1. kola šest zápasů. Dařilo se hlavně domácím týmům. Pouze Litvínov vyloupil Mladou Boleslav a Vítkovice vyhrály v Pardubicích. Jako poslední se hrál zápas Sparty a Hradce Králové. Pražané zvítězili 4:0.