Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alistair Overeem
24.11.
novasport čína už se těší

Menu na sobotní oběd? UFC připravilo hlavní chod těžkých vah!

Budíček na nedělní ráno je už pro UFC fanoušky samozřejmostí. Jako svátek tak působí každý galavečer, kdy není nutné brzo vstávat a vychutnat si zápasy v normální vysílací čas. UFC v Pekingu takovým svátkem je, protože hlavní karta začíná krátce po dvanácté. A není lepší způsob než jíst či odpočívat u střetů těžkých vah!

Francis Ngannou
08.01.
UFC Ohlédnutí

Nejtvrdší KO loňska? Tyto rány v UFC zvedaly diváky ze sedaček!

Žebříček nejlepších submisí za rok 2017 již máme za sebou. Nyní přichází na řadu jiná forma ukončení, a sice knokauty. Právě knokauty jsou dominantou UFC, a pro mnohé je to důvod, proč si v neděli ráno přivstat. V MMA nikdy nevíte, kdy a jak zápas může skončit, proto KO roku nelze snadno předpovídat. Ovšem, kdo UFC zná, ví moc dobře o žhavých kandidátech pro tento žebříček. Zkuste si opět tipnout vítěze, nebo alespoň elitní trojici. Hlasujte v anketě na konci článku.

Alistair Overeem
aktualizováno 05.03.
UFC Noc bojů

Šachový duel rozhodl o titulu. Overerm zmrazil publikum KO!

Hořká pachuť v ústech pro zrušení zápasu Khabiba s Fergusonem byla stále cítit. Ostatní vysílané zápasy měly tedy těžký úkol a přesvědčit všechny, že i oni mají co nabídnout. A přesto, že ne všechny duely překypovaly akcí, tak stále UFC 209 nabídlo velkou podívanou s řadou překvapivých výsledků.

Prásk.tv píše:

O víkendu se dozvíme jméno nejtvrdšího muže planety!
čtěte o tématu Alistair Overeem na Prásk.tv