Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec
12.02.
sliby chyby hokejová rošáda

Lidé v Prostějově šli na Jágra. Jeho sliby zachraňoval Plekanec

Jaromír Jágr už poněkolikáté na poslední chvíli zrušil plánovaný start za Kladenské Rytíře. V Prostějově se neobjevil, publikum ale aspoň vidělo Tomáše Plekance. Ten dokonce jel trestné střílení – ale nedal!

Jaromír Jágr a Vít Heral
08.08.
Hokej Česká legenda

Co je s Jágrem? Klub řekl, kdy by měl hrát, konec kariéry odmítá!

Hokejové Kladno má za sebou tři přípravné zápasy a do žádného zatím nezasáhl Jaromír Jágr. Majitel Rytířů, který je uvedený na soupisce a během sezony by měl v 1. lize normálně hrát, dění zatím sledoval jen z tribuny. Co to znamená a jak na tom slavná osmašedesátka je? Redakce Nova Sport obdržela vyjádření od samotného klubu…

Petr Vampola a Jaromír Jágr
23.05.
Hokej Rytíři Kladno

Jágr láká do své lajny mistra světa: Oddálí Vampola konec kariéry?

Mistr světa z roku 2010 Petr Vampola po nevydařené sezoně v týmu Motoru České Budějovice ukončil kariéru. Šestatřicetiletý útočník by ale mohl hokejový důchod oddálit. Podle informací Nova Sport ho oslovil jeho dobrý kamarád a bývalý spoluhráč z reprezentace Jaromír Jágr. Prý ho chce do lajny a láká ho do kádru Rytířů. Nechá se Vampola přemluvit?

Jaromír Jágr
14.05.
Legenda Má jasno

Žádný Berlín, žádný konec: Jágr potvrdil, že bude hrát na Kladně!

Šestačtyřicetiletý hokejista Jaromír Jágr potvrdil, že i v tak vysokém věku stále nepomýšlí na konec kariéry. Zároveň vyvrátil, že by odešel do Berlína, se kterým měl údajně jednat. Bude totiž pokračovat dál ve svém Kladně a to dál v roli majitele a hráče. Zároveň oznámil, kdo Rytíře v nové sezoně povede na střídačce.

Jaromír Jágr už trénoval s Kladnem
aktualizováno 20.04.
číslo 68 největší z rytířů

Jágr je zpět! Už trénoval s týmem, Kladno se těší, že bude i hrát

Už není kam couvnout. Pokud Kladno dnes ztratí zápas s Jihlavou, může to znamenat i konec snů o postupu do extraligy. Rytíři navíc musí na konci baráže počítat s absencí dvou výrazných opor. Přichází tedy čas návratu Jaromíra Jágra na led…

Jaromír Jágr
17.04.
boj o postup volba čísla 68

Jágr po nocích chodí bruslit. Jde o všechno, nastoupí dnes v baráži?

Hokejové Kladno má před sebou tři veledůležité duely baráže o postup do extraligy. Střídačku Rytířů už si nyní nelze představit bez Jaromíra Jágra. Ten společně s Pavlem Paterou tým řídí, ale není vyloučené, že by na rozhodující zápasy ještě nazul brusle…

Jaromír Jágr
26.03.
Hokej Baráž o extraligu

Jágr do baráže nejspíš nezasáhne: Existuje ale varianta, že hrát bude!

Už zítra začíná hokejová baráž. Kladno se ale bude muset pomalu smířit s tím, že Jaromíra Jágra na ledové ploše mít nebude. Slavná osmašedesátka však nevyloučila jednu možnost, respektive jeden předpoklad, za kterého by Jágr do bojů o extraligu zasáhl.

Jaromír Jágr
20.03.
Hokej Boj o extraligu

Kladno využilo druhou šanci a je v baráži. Jágr má pro účast splněno!

Po dnešku už známe všechny účastníky hokejové baráže. O postup do extraligy bude bojovat Kladno, které v pátém zápase semifinálové série vyřadilo České Budějovice a také Karlovy Vary, které porazily Slavii 4:0 na zápasy. Českou nejvyšší soutěž bude chtít naopak zachránit Litvínov s Jihlavou.

Filip Novák
19.03.
Hokej Už si nezahraje

Zkrat mistra světa Nováka: Po 35 vteřinách vypnul soupeře! VIDEO

Semifinále play off WSM ligy mezi Jágrovým Kladnem a Českými Budějovicemi je pořádně vyhecované. K vidění jsou mimo hezkého hokeje i tvrdé zákroky a šarvátky. Ve čtvrtém vzájemném souboji neudržel nervy na uzdě mistr světa z roku 2010 Filip Novák. Budějovický zadák ramenem trefil hlavu Tomáše Redlicha a to už po 35 sekundách od úvodního vhazování. V sérii Novák dohrál, dostal dodatečný distanc. Redlich má možná také po sezoně. Má zlomený nos a utrpěl otřes mozku.

Jaromír Jágr
aktualizováno 18.03.
hokej WSM liga

Kladno prohrálo s Motorem, Jágr ale může do baráže!

Hokejisté Kladna prohráli ve čtvrtém utkání semfinále play off s Českými Budějovicemi 2:4, jejich majitel Jaromír Jágr si však může paradoxně oddechnout. Pokud Rytíři postoupí, legendární útočník se bude smět zapojit do baráže.