Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jarrod Lyle
aktualizováno 10.08.
Smutná zpráva Krutý boj

S rakovinou bojoval od 17 let. Teď golfista zákeřné nemoci podlehl!

Tenhle příběh nemá šťastný konec. Australský golfista Jarrod Lyle (†36) prohrál svůj dlouhý boj s rakovinou. Se zákeřnou nemocí bojoval od svých 17 let. Leukémii přitom dvakrát vyléčil, ale stejně se potřetí vrátila.

Lucas Glover
19.05.
Divné vztahy Divoká domácnost

Domácí násilí: Golfistu napadla opilá manželka. Štval ji jeho výkon!

Domácí násilí, ale ze strany ženy. Takovou zkušenost má golfista Lucas Glover a ne zdaleka první. Poslední výstup jeho opilé manželky Kristy už však řešila policie. Stalo se to po prestižním turnaji The Players Champonship, na kterém se Gloverovi příliš nedařilo. Právě to byl důvod násilí.

Opilý golfista
12.05.
Golf Internetový hit

VIDEO: Dal si 15 piv a šel hrát golf. Podívejte se, jak to dopadlo!

Čas od času se na internetu objeví video, jak se nějaký ten amatérský sportovec opije a pak se pustí do určité disciplíny. Jeden takový v Anglii do sebe poslal patnáct piv a šel na golf. Jeho odpal se „kupodivu“ nepovedl a tím to celé neskončilo…

Prásk.tv píše:

Zuzana Jandová a Tomáš Faja - 6
čtěte o tématu golfista na Prásk.tv
Gary Woodland
31.03.
Golf Smutná zpráva

Tragédie hvězdného golfisty: Opustil turnaj, přišel totiž o dítě!

Aktuálně jedenáctý světově nejlepší golfista Gary Woodland sice prožívá mezi jamkami úspěšné období, ale v osobním životě jsou to pro Američana podstatně těžší časy. Ze šampionátu WGC Dell Match Play musel dokonce odstoupit, při porodu jeho manželky totiž zemřelo jedno z jejich dvojčat.

Grayson Murray a Lindsey Pelasová
aktualizováno 24.03.
Nový trend Sociální sítě

Další rande přes Twitter? Vnadnou sexy blondýnku pozval golfista!

Vypadá to, že se ve sportovním světě strhl nový trend. Tím jsou smluvená rande přes sociální síť Twitter. Tím zatím nejslavnějším je to, na které šla krásná tenistka Genie Bouchardová poté, co prohrála sázku se studentem Chicaga. Po této dvojici se chystá vyrazit i vnadná blondýnka Lindsey Pelasová, kterou naopak po Twitteru pozval golfista Grayson Murray.

Wayne Westner
aktualizováno 05.01.
Golf Šokující zpráva

Golfový šampion držel manželku jako rukojmí, pak se usmrtil!

Šokující zpráva zasáhla nejen sportovní svět. Bývalý dvojnásobný šampion European Tour a vítěz World Cupu po boku Ernieho Else, golfista Wayne Westner se zastřelil. Důvod sebevraždy je prostý, ale o to hrůznější. Než skoncoval se svým životem, měl držet svou manželku jako rukojmí.