Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Fourcade
aktualizováno 06.12.
biatlon Světový pohár

Vytrvalostní závod ovládl Fourcade, Krčmáře zradila puška!

Francouz Martin Fourcade vyhrál ze středy přeložený vytrvalostní závod biatlonistů na 20 km a vykročil za osmým triumfem ve Světovém poháru v řadě. Z českých závodníků se ve slovinské Pokljuce nejvíce dařilo Michalu Krčmářovi, který s jednou trestnou minutou skončil patnáctý.

Martin Fourcade
28.03.
biatlon jako u nás

Francouzští biatlonisté Fourcade a spol. přišli o trenéra reprezentace!

Podobné orgranizační změny jako u české biatlonové reprezentace postihly i francouzské biatlonisty. Trenér Stéphane Bouthiaux se rozhodl, že u týmu okolo Martina Fourcada nebude dále pokračovat.

Martin Fourcade
aktualizováno 25.03.
Biatlon Světový pohár

Fourcadovi poslední závod sezony nevyšel, i tak bere další malý glób!

Nejlepší biatlonista posledních let Martin Fourcade završil sezonu 24. malým křišťálovým glóbem, i když byl v závodu s hromadným startem v Ťumeni až devatenáctý a poprvé v této zimě chyběl na stupních vítězů. Poslední mužský díl Světového poháru proměnil v triumf k radosti domácích fanoušků Rus Maxim Cvetkov.

Martin Fourcade
24.03.
Biatlon Světový pohár

Martin Fourcade vyhrál v Ťumeni i stíhačku a má další malý glóbus!

Francouzský biatlonista Martin Fourcade vyhrál poslední stíhací závod sezony v Ťumeni a k velkému křišťálovému glóbu za celkové vítězství ve Světovém poháru a malému za hodnocení sprintů přidal i trofej za tuto disciplínu. Jeho rival Johannes Thingnes Bö doběhl druhý.

Martin Fourcade
22.03.
šampion světový pohár

Fourcade si v Rusku dojel pro malý glóbus! Češi u toho ale nebyli

Francouzský biatlonista Martin Fourcade vyhrál poslední sprint sezony Světového poháru v Ťumeni a získal malý křišťálový glóbus. Dosavadní lídr disciplíny Nor Johannes Thingnes Bö dnes v Rusku doběhl až na 14. místě a v konečném hodnocení sprintů klesl o dva body za Fourcada.

Martin Fourcade
17.03.
borec světový pohár

Fourcade vyhrál stíhačku a útočí na sedmý triumf v SP v řadě

Francouz Martin Fourcade vyhrál stíhací závod Světového poháru v Oslu a po sedmém vítězství v sezoně si před závěrečnými třemi závody upevnil vedení v celkovém pořadí, které může ovládnout posedmé v řadě. Ondřej Moravec dojel stejně jako ve sprintu na 29. místě, druhý z Čechů Michal Krčmář skončil na 43. příčce.

Johannes Bö
08.12.
Biatlon Světový pohár

Bö předstihl Fourcada a vyhrál sprint. Čechům se ale nedařilo!

Sprint biatlonistů v rakouském Hochfilzenu vyhrál Johannes Thingnes Bö, který díky rychlejšímu běhu předstihl o dvanáct sekund i krále posledních šesti sezon Martina Fourcada. Českým reprezentantům se znovu nedařilo. Nejlepší z nich byl Michal Krčmář, který s bezchybnou střelbou obsadil 26. příčku. Vedle něj bodoval jen čtyřiatřicátý Ondřej Moravec.

Martin Fourcade
25.03.
Biatlon Nový potomek

Šťastný biatlonista Fourcade: Ukázal právě narozenou dcerku!

Francouzský biatlonista Martin Fourcade už má po sezoně. O to větší čas má na to, aby mohl slavit příchod dcery Inés, která se narodila dnes. Držitel dvou zlatých medailí z olympiády tak má o jednoho člena rodiny víc. Ze sestřičky měla velkou radost i dvouletá Manon, starší Fourcadova dcera.

Michal Šlesingr
aktualizováno 19.03.
Biatlon Světový pohár

Fourcade čekal na verdit, ale nakonec vyhrál! Šlesingr je šestý

Suverén Martin Fourcade vyhrál na závěr sezony závod s hromadným startem a získal malý glóbus za hodnocení disciplíny. Francouzský král Světového poháru přitom měl problém s náboji, které zapomněl doplnit, a řešil to až během závodu. Dva Češi se vešli v Oslu do desítky - Michal Šlesingr byl šestý a Michal Krčmář devátý.

Ondřej Moravec
12.02.
Biatlon MS Hochfilzen

Medaile to není, ale skvělý Moravec skončil ve stíhačce pátý!

Český biatlonista Ondřej Moravec zajel v Hochfilzenu výborný stíhací závod, ale dvě chyby na střelnici ho nakonec připravily o medaily. I tak skončil na velmi solidním pátém místě. Vítězem se stal Martin Fourcade, druhé místo patří Boeovi, třetí skončila norská legenda Ole Einar Bjoerndalen.