Hokejisté Plzně
25.01.
bravo hokejová extraliga

Hokejová Plzeň jede vítěznou sérii, Litvínovu dala SEDM gólů!

Hokejisté Plzně doma deklasovali Litvínov 7:1 a zapsali pátou extraligovou výhru v řadě. Hattrickem se na triumfu podílel Milan Gulaš. Západočeši jsou průběžně pátí, Litvínov vypadl z elitní desítky, znamenající účast v play off.

Plzeň - Frolunda
08.01.
první zápas domácí nadělovali

Plzni se finále Ligy mistrů vytrácí. Ve Švédsku prohrála o tři góly

Pro hokejisty Plzně skončilo úvodní semifinále Ligy mistrů na ledě Frölundy vysokou porážkou, která je pro Škodu vůbec první v tomto ročníku soutěže. Západočeši sice vyrovnali z 0:2 na 2:2, ale ještě v průběhu druhé třetiny třikrát inkasovali během tří minut a 12 sekund a prohráli 3:6. Všechny branky hostů dal americký bek Conor Allen.

Indiáni z Plzně a Frolunda Indians
08.01.
liga mistrů už jde o hodně

Indiáni proti sobě: Plzeň čeká v Lize mistrů švédský lídr!

Když plzeňští indiáni nastoupí na led, ve většině případů jsou jedinými indiány, kteří se prohání po kluzišti. Tentokrát to ale bude jiné. Proti sobě nastoupí dva týmy indiánů v hokejové Lize mistrů. A hned půjde o soboj o finále.

Hokejové Pardubice
aktualizováno 04.01.
debakl pořádná potupa

Hokejové Pardubice dostaly další nářez. Plzeň jim nasázela 11 gólů!

Hokejisté Pardubic koušou další tvrdý direkt. V hokejové extralize prohrály na ledě Plzně poměrem 1:11 a dál jim patří poslední příčka v tabulce.

Jan Kovář
aktualizováno 19.12.
hokej Extraligové zápasy

Kovář řídil kanonádu Plzně, slaví také Třinec a Boleslav

Hokejová extraliga se přehoupla do druhé poloviny a 27. kolo nabídla i překvapivé výsledky. Plzeň deklasovala druhý Liberec 7:3, Zlín padl s Třincem 3:2 až v prodloužení, Mladá Boleslav přestřílela Litvínov 5:2 a stejným výsledkem zvítězily také Vítkovice na ledě Pardubic.

Jan Kovář
aktualizováno 11.12.
gratulace hokejová paráda

Další Kovářův majstrštyk: Plzeň dotáhl do semifinále Ligy mistrů!

Hokejisté Plzně postoupil do semifinále Ligy mistrů. V odvetném utkání se švédským Skelleftea AIK vyhrál doma 2:1 po samostatných nájezdech. Ten rozhodující zařídil Jan Kovář.

Jan Kovář
07.12.
borec hokejová extraliga

Přišel, viděl, zvítězil! Kovář při návratu do extraligy rozhodl zápas

Hokejisté Plzně vyhráli ve 25. kole extraligy v Litvínově 2:1 po samostatných nájezdech a uspěli venku počtvrté za sebou. Útočník Jan Kovář ozdobil svůj návrat ze zámoří v dresu Indiánů vítězným gólem v rozstřelu.

Milan Gulaš vystřílel proti Bolzanu postup čtyřmi góly
aktualizováno 20.11.
Hokejová Liga mistrů

Gulaš čtyřmi góly zařídil postup Plzně, dál jde i Kometa

Hokejisté Plzně porazili v odvetě osmifinále play off Ligy mistrů Bolzano 6:2 a po venkovní výhře 6:1 postoupili při své druhé účasti poprvé do čtvrtfinále. Tam je čeká v prosinci vítěz souboje mezi švédským celkem Skelleftea AIK a norským Storhamarem. Dál jde také Kometa Brno, které stačila remíza s Tapparpi 5:5.

Jaroslav Špaček a Tomáš Plekanec
aktualizováno 15.11.
výzva kde nakonec skončí?

Nová varianta pro Plekance. Lanaří ho spoluhráč z Montrealu!

Kde bude hrát Tomáš Plekanec po návratu z NHL? Na světe je nová varianta. Zdá se, že bývalý kapitán české reprezentace bude chtít zůstat doma na Kladně, ale zároveň ho láká česká extraliga. A nyní přišla nabídka, která stojí za zvážení.

Hokejisté HC Plzeň
01.09.
hokej základní skupina

Druhá výhra! Hokejisté Plzně jsou v Lize mistrů zatím bez ztráty

Hokejisté Plzně vyhráli i druhé utkání v Lize mistrů. Po švýcarském Luganu dnes dokázali doma porazit finský tým Jyväskylä 4:2 a s šesti body vedou skupinu H. Gólem a asistencí se na tom podíleli Ondřej Kratěna a David Stach, v dresu severského celku se prosadil David Tomášek.