Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Shamil Zavurov
aktualizováno 25.02.
mma přihlížel knockoutu

Bratrance Khabiba museli křísit k životu. Ten mu chvíli předtím radil!

UFC šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov se kromě vlastní přípravy věnuje také početné tréninkové skupině. Do té patří i jeho bratranec Shamil Zavurov, který měl v sobotu důležitý zápas. Ten pro něj však skončil brutálním KO a přemožitel Conora Mcgregora byl rád, když svého rodinného příslušníka přivedl zpátky k životu!

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 21.02.
ufc konečně promluvil

Khabibův sen: S legendou UFC chce bitku, která vstoupí do dějin!

Svým chováním po vítězném zápase s Conorem McGregorem si pěkně zavařil a poštval proti sobě hodně fanoušků. Khabib Nurmagomedov si pak vyslechl trest a urazil se. Teď však po delší době prozradil, s kým by se chtěl v UFC utkat, až mu trest vyprší.

Conor McGregor
19.02.
UFC Je to hotová věc

Komentátor UFC se prořekl: Zápas McGregora je prý už dohodnutý!

Konec spekulací? Uznávaný komentátor UFC Joe Rogan se prořekl a prozradil, s kým bude bojovat Conor McGregor! Zápas je už prý dohodnutý a čeká se jen na termín.

Prásk.tv píše:

Webový portál novasport.tv překonal historický rekord
čtěte o tématu Khabib Nurmagomedov na Prásk.tv
Khabib Nurmagomedov
13.02.
netradiční výcvik je to všeuměl

Khabib zápasit nemůže, ale se zbraní v ruce trénuje jako o život!

Ve světě UFC aktuálně patří za černou ovci, ale on si z toho nic nedělá a jede si ve starých kolejích. Khabib Nurmagomedov byl sice potrestán a nesmí téměř rok zápasit, ale stále tvrdě trénuje, aby se udržel ve formě. Do svého tréninkového plánu navíc vměstnal i poměrně neobvyklou věc - výcvik se zbraní!

Khabib Nurmagomedov a Dana White (šéf UFC)
11.02.
UFC Plány fightů

Zápas o titul má být brzy: Uražený Khabib to ale UFC komplikuje!

Když se naposledy objevil Khabib Nurmagomedov v oktagonu, byla to velká show. Aby také ne, když se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC. Dagestánec tehdy porazil Conora McGregora a získal titul šampiona v lehké váze. Tím to ale neskončilo. Khabib vyvolal bitku v hledišti a dostal tvrdý trest. Kvůli němu se urazil a vzhledem k tomu, že UFC chce brzy další titulový zápas a situace se má tak, jak se má, vše se pořádně komplikuje.

Khabib Nurmagomedov
08.02.
Boxerský zápas Pořádná výzva

Khabib uvažuje nad změnou, ve hře je souboj s legendou boxu

To by byla parádní podívaná! Khabib Nurmagomedov naznačil, že by se z klece mohl přesunout do boxerského ringu a v něm vyzvat legendu. Mannyho Pacquiaa.

Khabib Nurmagomedov
30.01.
ufc postavil si hlavu

Khabib zareagoval na trest a teď trucuje! Za reakci to pěkně schytal

Nevadská atletická komise v úterý potrestala zápasníky Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora za jejich běsnění po galavečeru UFC 229. Právě tam se loni v říjnu utkali o titul šampiona lehké váhy. Zatímco horkokrevný Ir zůstal po verdiktu víceméně v klidu, Dagestánec trest ihned okomentoval a taky to pěkně schytal!

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
29.01.
UFC Následky hromadné bitky

Tresty jsou uděleny! Khabib s McGregorem si vyslechli rozsudek

Hromadná bitka po skončení vzájemného zápasu je přišla pěkně draho. Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor už znají tresty od Nevadské atletické komise za rvačku po říjnovém zápase a jedno je jasné. Minimálně do dubna je v kleci nikdo neuvidí.

Khabibův útok na Dillona Denise
25.01.
ufc zajímavá úvaha

Khabib odtajnil, proč tehdy skočil zrovna na McGregorova trenéra!

Už je to pár měsíců, co celý sportovní svět šokovala hromadná bitka během galavečera UFC 229 v americkém Las Vegas. Tehdy Khabib Nurmagomedov porazil Conora McGregora a místo oslav z titulu šampiona začal řádit, jako černá ruka. Nyní konečně odtajnil, proč z klece vyskočil přímo na trenéra z McGregorova týmu Dillona Danise a ne na někoho jiného.

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
12.01.
UFC Dozvuky souboje

Khabib se vysmál McGregorovi: Vulgární nadávka i slova o ostudě!

Na začátku října se konal velmi sledovaný zápas nejprestižnější organizace MMA. V oktagonu se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC – Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov. I když byl ten druhý jmenovaný označován za favorita, papírové předpoklady musel potvrdit v kleci. A také, že potvrdil. Oba borci se rádi nemají a to teď Khabib znovu potvrdil na sociální síti, kde si do Ira rýpnul.