Fotbalisté Liberce před zápasem se Žižkovem
22.03.
Fotbal To byl poločas

Kuriózní moment v českém fotbale! Tohle se jen tak nevidí

Potřebovali zůstat v zápasovém rytmu, a tak během reprezentační přestávky sehráli přátelský zápas. Nic zvláštního. Ale průběh prvního poločasu čtvrtečního utkání mezi fotbalisty Liberce a Žižkova zvedl nejedno obočí. Během úvodních pětačtyřiceti minut byly totiž nařízeny tři pokutové kopy pro prvoligový tým.

Plzeň s New England pouze remizovala
01.02.
Fotbal Přípravné zápasy

Plzeň ani napočtvrté nevyhrála, s New England remizovala

Plzni se na soustředění ve Španělsku nedařilo. Viktorka nedokázala zvítězit ani čtvrtý zápas, s americkým New England Revolution remizovala 2:2 a to ještě měla co dělat, aby manko dotáhla.

Fotbalisté Slavie si v přípravě zastříleli
aktualizováno 28.01.

Plzeň prohrála se Sofií, Slavia si zastřílela

Zimní příprava je už u konce a týmy by měly být už stoprocentně připravené na jarní část sezony. Fotbalistům Plzně se ale předposlední přátelský zápas moc nepovedl a prohráli s CSKA Sofia 1:2. Zato Slavia si zastřílela a rezervu anglického Brentfordu porazila 4:0.

Plzeň v přípravě remizovala s Wu-chanem
23.01.

Plzeň pouze remizovala s čínským Wu-chanem, Olomouc si zastřílela

Fotbalisté Plzně nevyzráli na čínský Wu-chan a po gólu Pačindy s ním pouze remizovali 1:1. Výhru si naopak připsal Liberec, který porazil ázerbájdžánský Neftči Baku a Olomouc, která rozstřílela Jihlavu 5:0.

Benjamin Tetteh
aktualizováno 21.01.
cenný skalp výborný výkon

Sparta jasně přehrála tým z Evropské ligy, zranil se ale Tetteh!

Fotbalisté Sparty v zimní přípravě ještě neprohráli! Na soustředění ve španělské Marbelle naopak zapsali velmi cenný skalp. Maďarský MOL Vidi porazili jasně 3:1, bohužel se Letenským zranil útočník Benjamin Tetteh.

Tomáš Satoranský
06.10.
NBA Přípravné zápasy

Washington v přípravě porazil Miami. Satoranský měl pět bodů!

Zatímco hokejová NHL už odstartovala, basketbalová NBA je stále ve fázi příprav, které vyvrcholí prvními ostrými zápasy 17. října. Basketbaloví nadšenci u toho znovu budou moci být díky přímým přenosům na stanicích Nova Sport. V akci bude opět český zástupce v nejslavnější lize světa Tomáš Satoranský, který v nočním přípravném utkání pomohl Washingtonu k výhře nad Miami.

Marek Mazanec
25.09.
nhl přípravné utkání

Brankář Mazanec nahrál na vítězný gól Rangers! Francouz také slavil

Hokejisté New York Rangers porazili v přípravném utkání před sezonou NHL New Jersey v prodloužení 4:3. Zásluhu na vítězném gólu měl i český brankář Marek Mazanec, který si připsal asistenci.

Jakub Lauko
17.09.
NHL Přípravné zápasy

Češi v přípravě na NHL září: Lauko dal gól, Nosek a Kovář bodovali!

Přípravné zápasy na nový ročník NHL jsou v plném proudu. Mnozí mladíci bojují o smlouvu i místo v prvním týmu a jiní už se plně soustředí na to, aby navázali nebo vylepšili své dovednosti z let předchozích. Čechům se v přípravě zatím daří. V nočních zápasech se prosadil v dresu Bostonu Bruins Jakub Lauko a bodovali i Tomáš Nosek a Jan Kovář.

George Weah
12.09.
fotbal ve 52 letech

Prezident v základní sestavě! Weah odehrál zápas proti Nigérii

Fotbalisté Libérie nastoupili v přípravném utkání proti Nigérii s nečekanou posilou na hrotu. V základní sestavě se totiž objevil někdejší nejlepší fotbalista světa a nynější prezident afrického státu George Weah!

Česko vs. Švýcarsko
aktualizováno 04.04.
Hokej Příprava v Příbrami

První generálka na MS se Čechům povedla. Švýcary porazili 5:2!

Čeští hokejisté porazili v prvním ze dvou zápasů Euro Hockey Challenge v Příbrami, kam se reprezentace vrátila po dlouhých 17 letech, Švýcarsko 5:2. Svěřenci kouče Josefa Jandače měli od začátku navrch a vedli 3:0 už ve 27. minutě.