Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Brabec a Tomáš Rosický
aktualizováno 25.02.
je konec prostě nebyl zájem

Jak to bylo s Brabcem? Fotbalista promluvil o vztahu ke Spartě

Jakub Brabec už je hráčem Viktorie Plzeň. Sparta slovy generálního manažera Tomáše Rosického odmítla fotbalistovy přehnané požadavky. Reprezentační obránce v nejnovějším rozhovoru popisuje, jak to bylo.

Jakub Brabec
20.02.
Fotbal nenávist fanoušků

Jsi zrádce, ne sparťan! Brabec to tvrdě schytal od fanoušků

Bývalý obránce Sparty Jakub Brabec podepsal s plzeňskou Viktorií půlroční hostování s opcí na tři roky. Nenávistné reakce fanoušků Sparty na sociálních sítích přišly téměř okamžitě.

Jakub Brabec
aktualizováno 20.02.
fotbal dohodli se na letišti

Plzeň překvapivě posílila! Do týmu získala reprezentanta Brabce

K fotbalistům Viktorie Plzeň se před odletem do chorvatstkého Záhřebu připojil na letišti bývalý hráč pražské Sparty Jakub Brabec. Šestadvacetiletý obránce tureckého Rizesporu se s Plzní dohodl na půlročním hostování. Klub to potvrdil na svém twitterovém účtu.

Jakub Brabec
03.08.
fotbal nováček soutěže

Obránce Brabec opouští belgický Genk! Hostovat bude v Turecku

Fotbalový obránce Jakub Brabec mění své působiště. Z belgického Genku odchází na hostování do turecké ligy, kde oblékne dres nováčka z Rizesporu. Dohodu oznámil jeho agent Ondrej Chovanec.

Fotbalisté
aktualizováno 07.03.
fotbal pouhé stíny

Fotbalisté, kteří u nás zářili, ale v zahraničí jejich hvězdy vyhasly!

V Česku září, ale pak následuje přestup do ciziny a v tamní lize jen paběrkují. Řeč je o českých fotbalistech, kteří se po odchodu do zahraničí nedokážou rychle aklimatizovat, nebo zkrátka neprodají svůj talent a potenciál. Zde je přehled několika takových hráčů.

Jakub Brabec
aktualizováno 06.03.
fotbal Těžká situace

Volný pád! Brabec se v Belgii trápí, klub ho nebere ani na zápasy

Těžké chvíle prožívá v Belgii fotbalový reprezentant Jakub Brabec. V posledních týdnech zcela vypadl ze sestavy a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo brzy něco změnit. Co bude s řízným bekem dál?

Červené karty pro Spartu
aktualizováno 24.02.
klíčové zápasy proč je nezvládají?

Problém Sparty? Nekázeň! Seznam červených karet je děsivý

Dva zápasy proti Rostovu, dvě červené karty pro Spartu. Pražané vypadli v play off Evropské ligy s ruským celkem i kvůli nedisciplinovanosti svých fotbalistů. A pohled do nedávné historie napovídá, že ani v minulosti nebyly červené karty pro sparťanské hráče v evropských pohárech výjimkou.

Jakub Brabec
aktualizováno 31.08.
hotovo potvrzeno

Brabec letí do Belgie! Obránce Sparty nakonec opouští Letnou

A je to hotové. Obránce pražské Sparty Jakub Brabec po dlouhých peripetiích nakonec přestoupil do belgického Genku. Čtyřiadvacetiletý hráč se belgickému celku upsal na 4 roky.

Tomáš Rosický v dresu Sparty
aktualizováno 26.08.
jako puzzle chybělo pět minut

Co všechno změní na Spartě bájný obrat? Možná přijde i Rosický

Fotbalová Sparta dlouho nebyla v takové šlamastice. Chybělo možná několik desítek sekund a děly se věci. Trenér Ščasný by oznamoval demisi, vedení klubu by možná zvažovalo i změny v managementu. Pak ale přišel Jakub Brabec prvním dotykem míče vše změnil.