Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Antoine Griezmann a Zlatko Dalič
aktualizováno 16.07.
ms 2018 proč takový šlendrián?

Okradené Chorvatsko: Griezmann faul nafilmoval, chybělo i video!

Na tom, že trofej pro světového šampiona zvedali po 20 letech fotbalisté Francie, už se v této chvíli vůbec nic nezmění. Ale všechno mohlo být jinak, kdyby rozhodčí byli preciznější a nebáli se použít video.

Radost Chorvatska
12.07.
Fotbal Chorvatská párty

ŠÍLENSTVÍ v chorvatských ulicích: Slavil se postup do finále! VIDEO

Rok 2018 se překlenul do druhé poloviny teprve nedávno. Už teď je ale jasné, že v jedné malé zemi na jihu Evropy to bude jeden z těch vůbec nejúspěšnějších. Čtyřmilionové Chorvatsko se totiž dostalo do finále mistrovství světa ve fotbale. Po semifinálovém zápase, ve kterém porazilo zakladatele fotbalu z Anglie, se v ulicích slavilo dlouho do noci, ne-li až do rána.

Fernando Muslera
09.07.
ms 2018 Rodinná tragédie

Smutné čtvrtfinále: Muslerovi zemřeli blízcí, pak chyboval

V takové fázi mistrovství světa jakou je čtvrtfinále se hráči nekoncentrují na nic jiného než na dění na trávníku. Úplně jiné starosti ale řešil před utkáním s Francií uruguayský brankář Fernando Muslera. V týdnu, který vedl ke čtvrtfinálovému utkání, přišel o dva členy rodiny. Při autonehodě ztratil strýce, zemřela mu i babička.

Fotbalisté Brazílie
09.07.
fotbal Neodpustili

Brazilci vítali navrátilce z Ruska: Na autobus házeli kameny!

V Brazílii s ničím nemažou a lidí nemají problém s tím vyjádřit se občas dosti po svém. Zvláště pak, když jde o fotbal. Neúspěšnému brazilskému reprezentačnímu výběru připravili při návratu do rodné země nemilé přivítání.

Neymar
aktualizováno 06.07.
fotbal komedie

Nová tréninková metoda: Trenér křičí Neymar, fotbalisté padají!

Geniální fotbalista, ale také celkem obstojný herec. Taková je vizitka brazilského fotbalisty Neymara. V minulé sezoně 30 zápasů, 28 gólů a 16 asistencí. Jenže v kontrastu s jeho neskutečnou bilancí v pařížském PSG stojí nespočet minut strávených ve svíjející se poloze na trávníku. Neymar se kvůli tomu stal terčem posměchu. Vrcholem se stalo video, na kterém jeho teatrální pády trénují malí kluci ze švýcarského týmu FC Widnau.

Manuel Neuer
03.06.
video příprava na ms 2018

Neuer se vrátil ve velkém stylu! Německo ale přesto derby prohrálo

Manuel Neuer se po dlouhé pauze vrátil do ostrého utkání a v přípravě před startem mistrovství světa ukázal, že ho Německo bude potřebovat. Hvězdný brankář sice nezabránil prohře 1:2, ale v zápase předvedl několik výjimečných zákroků.

Zlatan Ibrahimovic
16.05.
23 jmen mistrovství světa

Švédové nominovali na MS, Zlatan ale chybí! Manažer vysvětlil proč

Fotbaloví fanoušci jsou možná hodně smutní. Mistrovství světa bude bez Zlatana Ibrahimoviče. Hvězdný útočník totiž chybí v konečné nominaci Švédska. A to navzdory tomu, že před pár týdny naznačil, že by ho start v Rusku lákal.

Fotbalisté Islandu
11.05.
tým mistrovství světa

Není na co čekat! Island jako první zveřejnil nominaci na MS

Fotbalisté Islandu už se nemohou dočkat startu mistrovství světa a jako první zveřejnili seznam 23 hráčů, kteří budou ostrovní zemi reprezentovat na šampionátu v Rusku. Ve výběru je jen jediný hráč z domácí ligy.

Radost hokejistů Slovenska
aktualizováno 08.05.
hokej MS 2018

Úleva pro Slováky! Na MS berou první výhru, přetlačili Rakousko

Hokejisté Slovenska porazili ve svém třetím zápase na mistrovství světa v Kodani Rakousko 4:2 a udrželi se ve hře o postup do čtvrtfinále. Aktuálně mají v tabulce skupiny A čtyři body, Rakušané dosud získali jen jeden bod.

Josef Jandač
aktualizováno 02.05.
český tým mistrovství světa

Česká hokejová repre plná záhad: Tým, kde NHL nic neznamená

Už je to tady zase. Květen, čas hokejového mistrovství světa, začal. Světové velmoci posílají do Dánska týmy plné hvězd. Pohled na soupisku českého týmu je zvláštní. Poslední nominace Josefa Jandače i překvapila, zavedené pořádky jsou pryč. A výsledkem je tým, který je naprsto nečitelný.