Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a jeho syn na pláži v Miami - 7
09.02.
úchvatné báječné fotky

GALERIE: Conor McGregor se svým synem

Hvězda světa bojových sportů Conor McGregor opět zaútočil na city svých fanoušků, když na svůj facebook i instagram vystavil sérii úchvatných fotografií se svým synem.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
27.11.
pozdrav z pláže kontrast

Jágr mrzne na Kladně a Veronika zatím ukazuje prsa v Hollywoodu!

Hokejista Jaromír Jágr v pondělí oficiálně představil Tomáše Plekance, který bude střídavě působit v prvoligovém Kladně a extraligové Kometě Brno. Zatímco šestačtyřicetiletý hokejista chodí v nevlídném podzimu trénovat na zimní stadion, jeho přítelkyně Veronika Kopřivová tráví volno v teple u moře a dává to okázale najevo!

Alan Michael Sugar
20.06.
ms 2018 to se tedy nepovedlo...

Nejvlivnější muž Anglie si uřízl ostudu! Rasisticky urazil Senegal

Anglie řeší pořádný skandál, kterého se dopustil Alan Sugar, multimilionář a jeden z nejvlivnějších lidí v zemi. Bývalý majitel fotbalového Tottenhamu si totiž dovolil napsat rasistickou poznámku směrem k fotbalistům Senegalu.

Prásk.tv píše:

Dveře nebo pláž? - 1
čtěte o tématu pláž na Prásk.tv
Kristýna Plíšková
01.11.
Po sezoně Na pláži

Plíšková se toho nebojí: Fanoušky provokovala nahoře bez! FOTO

Kristýna Plíšková má ráda cestování, exotické krajiny a moře. O své zážitky se ráda dělí s fanoušky na sociálních sítích. A také se ráda ukáže v plavkách. Teď však šla ještě dál, odhodila vršek a zapózovala nahoře bez.

Vysílání BBC narušil pár na pláži
aktualizováno 19.08.
video olympijské rio

Trapas v přímém přenosu: Pořad narušil pár, který si užíval na pláži!

Hodně kuriózní moment se naskytl divákům, kteří sledovali britskou stanici BBC a její přímý přenos z dějiště olympijských her v brazilském Riu. Pravidelný pořad nečekaně narušil pár, který si užíval na pláži za zády moderátora.