Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radek Štěpánek
aktualizováno 09.05.
sport a vztahy šílený bizár

Tenista Štěpánek řeší problém: Nevěra s Ornellou Koktovou!?

Dnes již bývalý český tenista Radek Štepánek se těší na narození svého prvního dítěte, které očekává se svojí přítelkyní a bývalou manželkou Nicole Vaidišovou. Radost mu ale rozhodně nedělá bizarní celebrita Ornella Koktová, která během pro Blesk.cz prozradila, že s dvojnásobným vítězem Davis Cupu prožila krátký románek!

Tinder
19.02.
ZOH 2018 Divočiny na pokojích

Sexuální orgie na olympiádě! Tihle atleti přijeli za jediným účelem

Tinder, aplikace, kterou snad všichni mladí dnes znají. V libovolné vzdálenosti vám vyskakují uživatelé této seznamky a vy rozhodujete, kdo se vám líbí a kdo ne. Pokud máte vzájemnou shodu, můžete si napsat a následně se sejít. A vězte, že tento způsob zábavy si užívají i sportovci na olympiádě. Kdo loví partnera na nějaké to povyražení ve svém volnu?

Super Bowl
05.02.
Tenis Roční výročí

Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!

Tenhle příběh začal přesně před rokem a není složité si toto výročí pamatovat. Sexy tenistka Eugenia Bouchardová šla na rande s jistým Johnem Goehrkem poté, co s ním prohrála sázku v rámci Super Bowlu v diskuzi na Twitteru. Dvojice se od té doby sešla hned několikrát a letošní finále zámořské NFL dokonce společně sledovala.

Prásk.tv píše:

Rande
čtěte o tématu rande na Prásk.tv
Karolína Gudasová, Michal Neuvirth a Radko Gudas
16.01.
Rodina Vzpomínka

Ségra Gudase: Můžu s Neuvirthem na rande? Brácha to musel schválit

Radko Gudas je obávaný hokejový drsňák. Ne každý by měl odvahu, pozvat jeho sestru Karolínu na rande. Přeci jen ji ale našel Michal Neuvirth, spoluhráč Gudase z Philadelphie. Už je tomu pár let, ale Karolína Gudasová si na to vzpomíná, jakoby to bylo včera. Létaly facky? Nebo to tenkrát vzal Gudas v poklidu?

Genie Bouchardová a fanoušek z Twitteru
08.12.
Nápadník Pokračuje to

Sexy tenistka Bouchardová: Zase randí s fanouškem z Twitteru! Foto

Půvabná Eugenie Bouchardová splnila v únoru svůj slib a zašla na rande s fanouškem z Twitteru. Všechno odstartovala sázka při sledování Super Bowlu. Student z Chicaga se s tenistkou vsadil, že pokud Patriots zápas otočí, vyhraje rande a nakonec kupodivu opravdu vyhrál. Jednou schůzkou to ale neskončilo. Následovala (veřejně) ještě jedna a teď další. Vznikne z toho vztah?

Adil Rami a Pamela Anderson
26.06.
jako hrdličky herečka a fotbalista

Nový hvězdný pár? Fotbalový reprezentant randí s Pamelou!

Světy sportu a šoubyznysu jdou zase jednou ruku v ruce. A tentokrát je to pozoruhodné spojení. Šušká se totiž, že nový hvězdný pár tvoří jeden úspěšný fotbalista a neméně věhlasná herečka.

Victor Campanaerts
aktualizováno 17.05.
zamiloval se to je nápad

Cyklista romantik! Dívce poslal při časovce na Giru zamilovaný vzkaz

S neobvyklým nápadem přišel belgický závodník Victor Campanaerts během časovky na slavném cyklistickém závodě Giro d’Italia. Na svůj hrudník fixou napsal pozvání na rande a ten vzkaz pak odhalil na startu a v cíli tak, aby ho zabrali všechny kamery a fotografové!

Grayson Murray a Lindsey Pelasová
aktualizováno 24.03.
Nový trend Sociální sítě

Další rande přes Twitter? Vnadnou sexy blondýnku pozval golfista!

Vypadá to, že se ve sportovním světě strhl nový trend. Tím jsou smluvená rande přes sociální síť Twitter. Tím zatím nejslavnějším je to, na které šla krásná tenistka Genie Bouchardová poté, co prohrála sázku se studentem Chicaga. Po této dvojici se chystá vyrazit i vnadná blondýnka Lindsey Pelasová, kterou naopak po Twitteru pozval golfista Grayson Murray.

Genie Bouchardová
aktualizováno 23.03.
Tenis Pokračování

Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Chystá se další rande?

První rande naslepo, druhé by mělo být ve velkém stylu. Krásná tenistka Genie Bouchardová, která přijala výzvu fanouška z Twitteru, když s ním prohrála sázku týkající se letošního Super Bowlu, chce pokračování. John Goehrke bude prvním hostem v rámci kolaudace nového luxusního bytu Bouchardové v Miami.

Genie Bouchardová
16.02.
Sázka Spnilo se mu to

Sexy tenistka splnila slib: Randila s fanouškem z twitteru! VIDEO

Půvabná tenistka Eugenie Bouchardová splnila svůj slib a zašla na rande s fanouškem z twitteru. Všechno odstartovala sázka při sledování letošního Super Bowlu. Student z Chicaga se s tenistkou vsadil, že pokud Patriots zápas otočí, vyhraje rande a nakonec kupodivu opravdu vyhrál.