Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Real Madrid
22.12.
fotbal Mistrovství světa klubů

Real porazil ve finále MS klubů Al Ajn a má rekordní čtvrtý titul!

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve finále mistrovství světa klubů v Abú Zabí Al Ajn 4:1 a turnaj vyhráli potřetí za sebou. Celkově si připsali rekordní čtvrtý triumf. Za obhájce trofeje se postupně trefili Luka Modrič, Marcos Llorente a Sergio Ramos, poslední gól si dali domácí v nastavení sami. Jedinou branku týmu z pořadatelských Spojených arabských emirátů vstřelil v 86. minutě Cukasa Šiotani.

Luka Modrič
03.12.
anketa tradiční anketa

Modrič je král! Poražení Ronaldo a Messi na Zlatý míč ani nepřijeli

Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa poprvé získal Luka Modrič. Chorvatský záložník Realu Madrid v prestižní anketě magazínu France Football ukončil desetiletou dominanci hvězdné dvojice Lionel Messi, Cristiano Ronaldo.

Luka Modrič
03.10.
problémy se zákonem soud rozhodl

Modrič si oddychl! Nejlepší hráč světa do kriminálu nemusí

Nejlepší fotbalista uplynulé sezony Luka Modrič byl podle chorvatských médií zbaven obvinění z křivé výpovědi. Kapitánovi Chorvatska hrozilo v případě uznání viny až pět let vězení.

Luka Modrič
aktualizováno 24.09.
fifa skandální galavečer

Nejlepším fotbalistou světa je podle FIFA Chorvat Luka Modrič!

Luka Modrič vystřídal na pomyslném trůnu nejlepšího fotbalisty světa Portugalce Cristiana Ronalda. Ten na vyhlášení prestižních cen do Londýna ani nedorazil. Mezi trojici nejlepších se dostal i Egypťan Mohamed Salah.

Antoine Griezmann.
04.09.
Nejlepší hráč fifa

FIFA je světu pro smích: Chybí Messi i mistr světa Griezmann

Ani Messi, ani Griezmann? Nominace na vítěze ankety o nejlepšího hráče podle FIFA po světě vyvolává mnoho vášnivých debat. V nejlepší trojici po dvanácti letech chybí Lionel Messi a překvapivě i Antoine Griezmann, který vloni vyhrál téměř vše, co mohl.

Luka Modrič
30.08.
Fotbal Velká hvězda

Chorvat Modrič byl zvolen nejlepším fotbalistou roku UEFA

Nejlepším fotbalistou Evropy za sezonu 2017/18 podle UEFA se stal záložník Realu Madrid Luka Modrič. Kapitán chorvatských vicemistrů světa předčil vítěze posledních dvou ročníků ankety Portugalce Cristiana Ronalda z Juventusu a Egypťana Muhammada Salaha z Liverpoolu.

Luka Modrič
18.07.
Fotbal Těžké dětství

Hvězdný Modrič ve filmu: VIDEO z jeho dětství je hitem internetu!

Vyhrál Zlatý míč, tedy cenu pro nejlepšího hráče mistrovství světa. Přesto nedokázal Luka Modrič dotáhnout chorvatskou reprezentaci k titulu na světovém šampionátu. Každý zná hvězdného záložníka Realu Madrid jako jednoho z nejlepších fotbalistů světa. Věděli jste, že ohromil veřejnost už jako dítě? A netýkalo se to fotbalu, ale filmového průmyslu…

Luka Modrič
15.07.
ms 2018 prostě borec

Cena pro smutného hrdinu: Nejlepším hráčem MS je Modrič

Nejlepším hráčem fotbalového mistrovství světa v Rusku byl zvolen chorvatský kapitán Luka Modrič. Záložník Realu Madrid dovedl svou zemi poprvé do finále, v němž Chorvatsko prohrálo s Francií 2:4, a za své výkony si od akreditovaných novinářů vysloužil Zlatý míč.

Luka Modrič
aktualizováno 13.07.
Hádanka Patří ke špičce

Poznáte tuto sportovní hvězdu? V dětství prchala před granáty!

Měl neskutečně těžké dětství a dotáhl to až mezi sportovní elitu. Někdo z vás blonďatého klučinu možná na fotce z dětství už poznal, někdo stále netuší, o koho jde. Než vám prozradíme jeho jméno, dáme vám několik indicií, ať je tento kvíz zajímavější…

Luka Modrič s dcerou Emou a synem Ivanem
aktualizováno 08.07.
ms 2018 kdepak oslavy

Šampion a hlavně táta! Co dělal Modrič po postupu do semifinále?

Co uděláte, když postoupíte do semifinále mistrovství světa? Zmizíte v kabině a s parťákama to pořádně oslavíte. Anebo musíte běžet na tiskovku, podělit se o své pocity. Jenže Luka Modrič to má úplně jinak!