Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ilustrační foto
30.11.
Fotbal Krajský přebor

Agresor na Karlovarsku: Soupeřovi zlomil kost, hrozí mu i vězení!

Pořádně vyhrocený byl zápas krajského přeboru v Karlovarském kraji, který se hrál sice už před měsícem, ale to, co se v něm stalo, se stále řeší. Hráč TJ Baník Královské Poříčí Marek Tuschinovschi napadl soupeře z FC Františkovy Lázně. Úderem loktem mu způsobil zlomeninu kosti v obličeji a zranění nosu. Případ se dostal až na policii.

John Gibson
10.11.
Potyčka Gólman vs. hráč

Když řeknete něco, co nemáte: Gibson si vzal Fehra do parády!

Zápas mezi Minnesotou a Anaheimem byl už prakticky rozhodnutý. Wild vedli v polovině třetí části 4:1 a na Ducks se projevila frustrace. Proto stačilo jen málo, jen pár nevlídných slov Erica Fehra směrem ke gólmanovi Gibsonovi, a konflikt byl na světě.

Chuligáni ze Slavie
26.10.
Fotbal Evropská liga

Násilnosti v Kodani: Chuligáni ze Slavie se rvali i s policií! VIDEA

Slavia vyhrála v Kodani 1:0 díky gólu Jana Matouška z úvodu druhého poločasu. Sešívaní se tak posunuli na druhé místo tabulky základní skupiny C Evropské ligy. Utkání v Dánsku však doprovázely vedle radosti i násilnosti ze strany některých fanoušků pražského klubu. Chuligáni se rvali s ochrankou na stadionu i s policií na ulici.

Bas Dost
21.07.
Fotbal Portugalská liga

Chuligáni ho napadli na tréninku. Dost ale v klubu i nadále zůstává!

Někdejší nizozemský reprezentant Bas Dost bude pokračovat v barvách Sportingu Lisabon. A to i přes to, že byl na tréninku napaden fanoušky a chtěl předčasně kontrakt ukončit. S klubem se však dohodl na další spolupráci.

Sergei Kiriakov
18.07.
Fotbal Neudržel nervy

Napadení v přímém přenosu: Bývalý reprezentant zbil novináře!

Ruský sport řeší v posledních hodinách velký skandál. Bývalý fotbalový reprezentant Sergej Kiriakov napadl v přímém přenosu v televizním studiu novináře Igora Rabinera. Ten kritizoval Kiriakovu práci cobi trenéra Arsenalu Tula. Incident je jednou z hlavních zpráv ruských médií.

Bitka Australanů a Filipinců
04.07.
Basketbal Mezinárodní zápas

Pěsti i kopačky na hlavu: V divoké šarvátce byl i borec z NBA! VIDEO

Doslova brutální bitka byla k vidění v kvalifikačním zápase mistrovství světa mezi Filipínami a Austrálií. Hráči si dávali pěsti, ale kopali se dokonce i na hlavu. Utkání muselo být předčasně ukončeno. Nervali se jen hráči, ale i realizační týmy a náhradníci.

Polsko vs. Senegal
20.06.
Fotbal chuligáni

Byli jak smyslu zbavení: Takhle se řezali Poláci a Senegalci! VIDEO

Polští fotbaloví fanoušci za to umí pořádně vzít. V hledišti dokáží udělat skvělou atmosféru a hnát svůj tým kupředu, ale jsou mezi nimi i tací, kteří se jdou na zápasy zkrátka jen porvat. A polští chuligáni jsou aktivní i během mistrovství světa. Někteří z nich se nemohli srovnat s porážkou 1:2 od Senegalu. Po utkání si to šli se senegalskými fanoušky zkrátka vyřídit. Byla to pořádná řežba!

Blake Wheeler a Ben Chiarot
25.03.
NHL Pustili se do sebe

Bitka na tréninku Jets: Servali se bývalí spoluhráči Ondřeje Pavelce!

Jsou třetí v Západní konferenci, hrají ve velké pohodě, a přesto mají v kabině napjatou atmosféru. Podle zámořských médií se na tréninku poprali spoluhráči z Winnipegu, konkrétně kapitán Blake Wheeler a obránce Ben Chiarot.

EBEL Liga
18.12.
hokej drama v kabině

Hokejisté se servali při rozhovoru s novináři! Zasahovala i ochranka

Mezinárodní hokejová EBEL liga občas nabídne zajímavé souboje nejen na kluzišti, ale i v útrobách stadionu. Dva hráči se do sebe pustili ve chvíli, kdy se jeden z nich chystal na rozhovor s novináři.

Fotbal
23.10.
Fotbal 1. slovenská liga

Fandy Trenčína zbila ochranka. Rvačku řeší unie! VIDEO

Byl to zápas nejvyšší slovenské soutěže, jako kterýkoliv jiný. Skončil v řádné hrací době. Vítězství 2:1 slavila nad Trenčínem Dunajská Streda. O výsledku se ale s odstupem až tak nemluví. Řeší se totiž incident, který se stal po utkání. Když trenčínští fanoušci nastupovali do autobusu a chystali se odjet, strhla se šarvátka s příznivci domácího celku i s členy bezpečnostní služby. Unie ligových klubů se k celé věci teď vyjádřila.