Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Novak Djokovič
aktualizováno 08.10.
Těžký život tenistů

Djokovič o penězích: Když nejste v TOP 50, rodina na turnaj nemůže

Řadí se mezi ty, kteří už nikdy nebudou muset řešit peníze. Na tenisových kurtech se mu daří a díky tomu nemusí Novak Djokovič řešit, kam si s sebou vezme rodinu a kde si to nemůže dovolit. Ostatní na tom ale tak dobře nejsou.

Andy Murray
aktualizováno 01.07.
Tenis Prize money

Odměny za Wimbledon 2017? I ti nejhorší si letos polepší! Přehled

Wimbledon se blíží, začne už v pondělí 3. července. Fanoušci toho nejlepšího tenisu se už nemohou dočkat a hráči se pečlivě připravují na první kolo. Nejstarší turnaj světa je ovšem i o velkých penězích a odměny pro světové hvězdy letos znovu vzrostly. Vítězové dvouhry si přijdou na 66 milionů korun. Škodní nebudou ani hráči, kteří vypadnou už v prvním kole.

Gabriela Koukalová
27.03.
žebříček prize money

PENÍZE: Koukalová vydělala na barák, Koudelka jen půl milionu

Ač u nás nebývají příliš velké zimy, čeští sportovci na ledě a sněhu dokážou vydělávat opravdu slušné peníze. Po konci sezony přišel čas na bilancování. Hned čtyřikrát slavilo Česko vítězství ve Světovém poháru, ale kdo nejvíc vydělal?

Gero Kretschmer
aktualizováno 23.02.
atp otevřeně o penězích

Okradený tenista z pralesa: Proč hráči sází sami na sebe?

Divíte se, proč tenisté sází na své zápasy a chovají se jako gambleři? Německý tenista Gero Kretschmer dosti otevřeně promluvil o prostředí bílého sportu. Tenis vypadá jako sport milionářů, ve spodních patrech, nebo chcete-li, v tenisovém pralese to prý ale není vůbec žádný med.