Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alexej Lomakov
06.12.
Fotbal Dozvuky tragédie

Poslední vteřiny před smrtí: Takhle fotbalistu zachytila kamera! VIDEO

Na začátku tohoto týdne zasáhla Lokomotiv Moskva velmi smutná zpráva. Jeden z nadějných mladíků tohoto ruského klubu totiž zemřel. Šlo o osmnáctiletého Alexeje Lomakina, kterého nalezli po večírku umrznutého v moskevském parku. Záběry z kamer, které se teď objevily na internetu, zobrazují poslední okamžiky života mladého sportovce.

Alexej Lomokin
04.12.
Fotbal Smutná zpráva

Ruský fotbal zasáhla tragédie: Talent zemřel po večírku, umrznul!

Slavný klub Lokomotiv Moskva se vzpamatovává ze strašlivé zprávy. Teprve osmnáctiletý fotbalista tohoto celku Alexej Lomokin zemřel po nešťastné události. Podle ruských novinářů umrznul v centru hlavního města Ruska po večírku.

Ural Jekatěrinburg vs. Lokomotiv Moskva
03.05.
Fotbal Ruský pohár

VIDEO: Na olympijském stadionu se fotbalisté hromadně porvali!

Žádná vesnická soutěž, ale finále Ruského poháru. V něm viděli diváci na olympijském stadionu v Soči hromadnou bitku fotbalistů, do které se zapojili i rozhodčí. Do sebe se pustili hráči Lokomotiv Moskva a Uralu Jekatěrinburg.

Dmitrij Tarasov
aktualizováno 17.02.
video vypjatý zápas

To byla mela! Fotbalista v Turecku provokoval Putinem na triku!

Že bude dvojzápas prvního kola vyřazovací části Evropské ligy mezi Fenerbahce Istanbul a Lokomotivem Moskva vypjatý, bylo jasné hned od začátku. Očekávání se naplnila beze zbytku a to nejen mezi fanoušky, ale dokonce i na samotném hřišti.