Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Reprezentanti Fidži
aktualizováno 22.08.
rio 2016 trocha statistiky

Kdepak USA, nejúspěšnější sportovce na olympiádě má Fidži!

Američané, Britové, Čínané, Rusové a Němci. Tak tohle je první pětice nejúspěšnějších národů, podle počtu získaných medailí. Česká republika obsadila díky jednomu zlatu, dvěma stříbrným a sedmi bronzových medailím úctyhodnou 43. příčku. Jenže pokud se na to podíváme z trochu jiného úhlu, můžeme říct, že nejúspěšnější výpravou na letních olympijských hrách v Riu, byla reprezentace Fidži!

Ragbisté Nového Zélandu
aktualizováno 11.08.
rio 2016 sedmičkové ragby

Favorizovaní All Blacks budou bez medaile. Končí ve čtvrtfinále!

V sedmičkovém ragby měli být hlavními aspiranty za zisk zlatých medailí. Pro Novozélanďany ale skončila cesta olympijským turnajem v brazilském Riu už ve čtvrtfinále. Slavné All Blacks poslal domů další favorizovaný celek z Fidži.

Neymar - Fidži
aktualizováno 11.08.
rio 2016 fotbalový turnaj

Neymar a spol. si zachránili kůži, Fidži dostalo na cestu 10 gólů!

Hrozilo jim, že pokud neporazí Dány, na domácím olympijském turnaji skončí překvapivě už ve skupině. Brazilští fotbalisté ale brzký konec rázně odmítli a po jasné výhře 4:0 se mohou začít připravovat na čtvrtfinále. Naopak končí trpaslík z Fidži, který na závěr dostal 10 gólů od Němců.

Prásk.tv píše:

Chase Clarke a Kelly Clarke - 1
čtěte o tématu Fidži na Prásk.tv
Ragbisté Fidži
aktualizováno 27.11.
foto z ragbistů letušky

ÚŽASNÉ GESTO: Ragbisté zaskočili během letu za letušky!

Ragbisté Fidži jsou za hrdiny! Tentokrát za tím ale nestojí jejich výkon na hřišti, ale čin, kterým si získali srdce milionů lidí po celém světě. A není se co divit. Účastníci letošního světového šampionátu nezištně vypomohli během letu zaneprázdněným letuškám, které se musely postarat o nemocnou pasažérku.