Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Paul Scholes
20.11.
Fotbal Těžké přiznání

Ostra zpověd fotbalové legendy: Z alkoholismu ji dostal Beckham

Tušili to všichni, nikdy o tom pořádně ale nepromluvil. Legenda Manchesteru United Paul Scholes nedávno přiznal, že měl v začátku kariéry pořádný problém s alkoholem a zachránili ho spoluhráči.

David Beckham a Zlatan Ibrahimovic
07.07.
ms 2018 dobří kámoši

Šílená sázka! Zlatan a Beckham se vsadili, kam jeden druhého pozve?

Ve Švédsku a v Anglii zřejmě není větších fotbalových celebrit. A teď se Zlatan a David Beckham vsadili. Celý svět je zvědavý na to, co se stane, když Anglie porazí Švédy ve čtvrtfinále mistrovství světa. Nebo to bude naopak?

Liverpool a David Beckham
26.05.
přání champions league

Angličan Beckham před finále šokoval: Prosím, porazte Liverpool

David Beckham opustil Manchester United v roce 2003, ale zdá se, že jeho nenávist k tradičnímu rivalovi z Liverpoolu stále hoří. Ač Angličan, přeje si jeden z nejpopulárnějších fotbalistů všech dob vítězství španělského týmu!

Prásk.tv píše:

Beckhamova rodina - 1
čtěte o tématu David Beckham na Prásk.tv
Svatba Harryho a Meghan
18.05.
Fotbal Velká událost

Královská svatba se blíží: Mezi hosty jsou i slavní sportovci!

Již zítra vypukne ve Velké Británií ta největší sláva. Ano řeč je o královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle, která se blíží. Koho si ale královské hrdličky na svůj velký den pozvaly? Mezi známými tvářemi nechybí ani sportovci!

Fábregas s rodinou na Valentýna
aktualizováno 14.02.
Fotky zamilovaných Hvězdy a Valentýn

Valentýn! Jak svátek zamilovaných oslavili Fábregas a spol.?

Den svatého Valentýna. Svátek, který se slaví téměř v každé zemi na planetě. Jak ho ale tráví slavní sportovci? Na to se podívejte v naší galerii.

David Beckham
aktualizováno 31.01.
paráda major league soccer

Beckhamovi se hlásí první posily: Do jeho klubu chtějí Messi i Bolt!

David Beckham už ví, jaké to je, když mu u noho leží celá Anglie. Slavný fotbalista a fotbalový ambasador, který si při londýnské olympiádě přivezl oheň na stadion, teď dobývá Ameriku. A nevede si špatně. Za jeho klub v Miami chtějí hrát třeba Lionel Messi nebo Usain Bolt.

David Beckham
aktualizováno 31.01.
fotbal Licence pro legendu

Beckham se dočkal, jeho klub bude hrát americkou MLS!

Legendární záložník David Beckham může začít slavit. Konečně se dočkal licence pro svůj zámořský klub z Miami, který se tak v roce 2020 zapojí do MLS.

Šílené účesy
18.08.
originalita nadevše typičtí fotbalisté

ANKETA: Ty nejšílenější účesy fotbalové historie! Který je TOP?

Světoví fotbalisté nejsou často vidět jen díky výkonům na hřišti, ale i díky tomu, jak vypadají. Mnohé dělají účesy, které jsou u některých hráčů čas od času velmi zvláštní. Někdy je to ale už vážně příliš, podívejte se jaké nejbláznivější účesy si na hlavě vytvořili fotbalisté napříč historií.

Dovolená sportovních hvězd
aktualizováno 20.07.
galerie kde a jak si užívají?

Potkali jste hvězdy na dovče? Nová holka Nedvěda, Beckham v davu

Jestli jste zrovna na dovolené, tak se dívejte kolem. Možná se právě kousek od vás sluní slavní sportovci. Kde tráví dovolenou hvězdy, které znáte z televizních obrazovek? Budete se divit, ale jezdí do destinací, jako každý jiný.

David Beckham a Rio Ferdinand
aktualizováno 23.05.
soc. sítě teror v manchesteru

Beckham i Ferdinand. Bývalí hráči United truchlí za oběti útoku

Pondělní výbuch v anglickém Manchesteru má na svědomí už 22 obětí na životech. Z celého světa míří prostřednictvím sociálních sítí slova podpory a útěchy k pozůstalým a obětěm teroristického činu. Přidali se pochopitelně i sportovci a bývalé fotbalové hvězdy Manchesteru United David Beckham a Rio Ferdinand.