Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Viktor Pešta
aktualizováno 10.07.
mma kontroverzní průběh

Pešta dostal v Rusku nakládačku, ale mluví se hlavně o rozhodčím!

Rusko je země neomezených možností. Zahraniční MMA zápasníky lákají místní organizace především na vysoké finanční odměny a zajímavé soupeře. Podobný scénář přilákal i našeho nejlepšího zápasníka v těžké váze, Viktora Peštu. Ten se včera postavil bratru legendárního Fedora Emelianenka, Alexandrovi. Velmi očekávaný zápas měl ovšem velmi kontroverzní průběh a znovu tak potvrdil, že v Rusku je bojovat velmi riskantní i když pozlátko odměny je více než lákavé.

Viktor Pešta
08.06.
ufc nedalo se odmítnout

Peštu čeká obrovský zápas! Otevře mu dveře zpátky do UFC?

Už je to nějaká doba co se pro Viktora Peštu uzavřely dveře jménem UFC. Největší MMA organizaci na světě opustil po sérii 3 proher v řadě. Poté se ovšem dal do kupy a nyní je opět na sérii několika výher v řadě. Jeho výkony vzbudily pozornost i ve větších organizacích a nyní tak přistála Viktorovi na stole nabídka, která se jen těžko odmítá.

Viktor Pešta po vítězství v Bratislavě
03.03.
FIGHT fight nights global

Pešta v Bratislavě slavil výhru! Diváky ale nadchl výkonem Deák

Viktor Pešta dál ukazuje, že ve světě bojových sportů neřekl poslední slovo. V sobotním klání, které hostila bratislavská HANT aréna vyhrál nad Rusem Alexanderem Gladkovem na body.

GCF
05.01.
mma vysíláme

Začíná GCF sezóna 2018! Sledujte české bojovníky na NOVA Sport

Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě, organizace GCF, jejímiž šampióny jsou mimo jiné bojovník Rizzinu Jiří Procházka nebo bývalý bojovník UFC Viktor Pešta, uspořádá ve spolupráci s MMA PDY 28.ledna ve sportovní hale v Nymburku před kamerami NOVA Sport turnaj GCF 42.

Viktor Pešta
28.12.
UFC Ohlédnutí za rokem 2017

TOP 5 UFC submisí roku: Jak se umístila tvrdá prohra Pešty?

Konec roku se nezadržitelně blíží a tak přichází čas na závěrečné ohlédnutí za rokem 2017, který nám nabídl velkolepé akce. Diváci stanic Nova Sport mohli všechny galavečery sledovat živě a celá TOP 5 se i na obrazovkách objevila. Dokážete si tipnout vítěze?

XFN
22.06.
mma galavečer v praze

Viktor Pešta se představí na domácí scéně! XFN už tuto neděli!

Po delší době jsme se i u nás dočkali pořádného galavečeru MMA. Hvězdná jména domácí scény, ale i návrat Viktora Pešty z UFC. XFN s pořadovým číslem 3 nabízí to nejlepší z tuzemské scény a vy můžete být u toho již tuto neděli. Přijďte podpořit své favority a zažijte jedinečnou atmosféru MMA zápasů.

Viktor Pešta
aktualizováno 11.03.
UFC Gladiátor desetiletí

Rozhněvaný Pešta po anketě: Já jsem nejlepší v Česku, ne ostatní!

Viktor Pešta, teprve druhý český bojovník v UFC, který však po pěti zápasech v nejprestižnější soutěži skončil. Stále však bojuje, ale doslova ho rozhněvala anketa Gladiátor desetiletí, respektive její výsledky. O své pocity se také rychle podělil se svými fanoušky na Facebooku.

Viktor Pešta
aktualizováno 09.03.
velká škoda pohádky je konec

Pešta dostal čtyřikrát nařezáno a v UFC končí! Tohle teď vzkazuje

Nejprestižnější MMA organizace světa UFC po třech porážkách v řadě propustila ze svých služeb Viktora Peštu.

Viktor Pešta
aktualizováno 16.01.
další prohra nemilosrdný chvat

VIDEO: Peštu uškrtil ’Hroznýš’! Zápas se zapsal do historie UFC

Zápasník Viktor Pešta má za sebou důležitý zápas v UFC s ruským bijcem Alexejem Olenikem, ale rodák z Příbrami musel ve třetí minutě prvního kola svůj boj vzdát. Olejnik dokázal v zápase proti Peštovi poprvé v historii UFC zvítězit chvatem Ezekiel Choke.

Viktor Pešta
aktualizováno 15.01.
UFC Bude to těžké

Peštu čeká v UFC životní zápas! Jde do něj s mottem Ivana Hlinky

Bude to pro Viktora Peštu boj o všechno, určitě o budoucnost v UFC. Český borec vyzve už 2 hodiny po půlnoci zkušeného ruského tvrďáka Alexeje Olejnika. Pokud prohraje, bude to s největší pravděpodobností jeho konec v nejprestižnější organizaci MMA. Do oktagonu jde Pešta s mottem, kterým se během mnoha úspěšných let řídil hokejový trenér Ivan Hlinka!