Raheem Sterling
aktualizováno včera 22:51
euro 2020 kvalifikační zápas

POTUPA: Češi padli s Anglií 0:5! Padl vlastňák, hattrick i penalta

Čeští fotbalisté prohráli v londýnském Wembley s Anglií 0:5. Favorizovaný domácí celek poslal do vedení ve 24. minutě Sterling, těsně před poločasem zvýšil Kane na 2:0 z penalty. Po půli se ještě dvakrát trefil Raheem Sterling a zkompletoval hattrick. Kalas dokonal zmar vlastencem.

José Mourinho
včera 19:08
Fotbal Special One už ví

Velký návrat se blíží! Mourinho oznámil, kdy chce zase trénovat

Od poloviny prosince je bez práce, a jak sám přiznal, trénování mu chybí. Portugalský kouč José Mourinho před pár dny pro BeIN Sports France prohlásil, kdy se chce k trénování vrátit. „Chtěl bych začít od června, čili od začátku sezony,“ konstatoval šestapadesátiletý stratég.

Cristiano Ronaldo
včera 17:11
Fotbal USA má smůlu

Znásilnění má přednost! Juventus kvůli sexu Ronalda ruší výjezd

Byli zvyklí, že se v létě zúčastnili letního turnaje v USA. Fotbalisté Juventusu ale letos o prázdninách svůj tradiční pobyt za oceánem vynechají. A důvod? Největší hvězda italského týmu Cristiano Ronaldo totiž ve Spojených státech amerických čelí žalobě za znásilnění a mohl by být zadržen a vyslýchán.

Kuriózní moment v českém fotbale! Tohle se jen tak nevidí

Potřebovali zůstat v zápasovém rytmu, a tak během reprezentační přestávky sehráli přátelský zápas. Nic zvláštního. Ale průběh prvního poločasu čtvrtečního utkání mezi fotbalisty Liberce a Žižkova zvedl nejedno obočí. Během úvodních pětačtyřiceti minut byly totiž nařízeny tři pokutové kopy pro prvoligový tým.

Jadon Sancho
aktualizováno včera 14:19
Fotbal Má respekt

Bojte se, Češi! Angličané vytasí tajný trumf. Řádil už na tréninku

Je jediný hráčem, který v nominaci anglické fotbalové reprezentace na zápasy s Českem a Černou Horou nepůsobí v Premier League. Přesto teprve osmnáctiletý Jadon Sancho pravděpodobně vyběhne v základní sestavě Albionu ve večerním duelu proti Česku. A že se jedná o světový supertalent, se ukázuje už na tréninku.

Cristiano Ronaldo ukazuje
21.03.
fotbal Nevhodná oslava

Ronaldo ukázal koule a bude platit! UEFA rozhodla o trestu

Hattrick, postup a obscénní oslava. Cristiana Ronalda přijde oslava třetího gólu v zápase s Atléticem Madrid pěkně draho. Za to, že ukázal "Cojones" zaplatí pokutu přes půl milionu korun.

Bořek Dočkal
aktualizováno 21.03.
fotbal Nedoléčené zranění

Další problém pro reprezentaci! Chybět bude i kapitán Dočkal

České fotbalové reprezentaci bude v pátečním úvodním utkání kvalifikace mistrovství Evropy proti Anglii ve Wembley chybět kapitán Bořek Dočkal. Třicetiletý záložník nestihl doléčit zranění lýtkového svalu, kvůli kterému chyběl v sestavě Sparty i v posledním ligovém utkání s Olomoucí.

Michal Bílek
21.03.
fotbal Kvalifikace na ME

Léčba Bílkem: Kazachstán s Čechem na lavičce zničil Skotsko

Měla to být jasná záležitost. Na úvodní zápas kvalifikace na mistrovství Evropy přijelo Skotsko do Kazachstánu a očekávala se snadná výhra hostů. Jenže na lavičce Kazachstánu stál Michal Bílek a svoje svěřence na favority dokonale připravil.

Sportovní zkratky a loga
velký přehled pro všechny fanoušky

TEST: Jste znalci sportovních zkratek? Vyzkoušejte své znalosti

Každý správný fanoušek by se měl dobře vyznat ve všech sportech. Nejde ale jen o fakta, výsledky a milníky, ale třeba i o zkratky, které se v souvislosti s jednotlivými disciplínami používají. Vyzkoušejte si v našem testu, jak obstojíte.

Fanoušci Slavie
Fotbal Již brzy

Je to venku! Slavia prozradila, kdy začne prodávat lístky na Chelsea

Fotbalová Slavia prostřednictvím svého šéfa Jaroslava Tvrdíka stanovila časy, kdy se držitelé permanentek budou moci koupit lístky na zápas s Chelsea. „Spravedlivější systém v tomto šílenství nás nenapadl,“ napsal předseda představenstva sešívaných na sociální sítě.