Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Greg Van Avermaet
aktualizováno 17.07.
tdf přejezd do hor

Avermaet v Alpách zvýšil náskok! Froome a spol. ho nedohonili

Julian Alaphillipe ze stáje Quick Step se stal vítězem první alpské etapy letošní Tour de France do Le Grand Bornand. Hrdinou dne byl ale i Greg Van Avermaet, který na trase přes Col du Colombier navýšil náskok ve žlutém trikotu o další dvě minuty

Tour de France, etapa do Roubaix
aktualizováno 15.07.
tdf tradice na kostkách

Šílenství na cestě do Roubaix! Avermaet se smál, Degenkolb slaví

Nedělní etapu Tour de France s cílem v Roubaix vyhrál německý cyklista John Degenkolb a zaznamenal vůbec svůj první triumf na slavném závodu. Druhý dojel lídr Greg Avermaet, který nabral další sekundy náskoku. Peter Sagan skončil v etapě plné pádů pátý.

Greg Van Avermaet
12.07.
Cyklistika Tour de France

Šestou etapu Tour ovládl Martin, ve žlutém je stále Van Avermaet

Šestou etapu Tour de France zakončenou sedmiprocentním stoupáním do Mur de Bretagne Guerlédan vyhrál irský cyklista Daniel Martin. Žlutý trikot pro vedoucího jezdce průběžného pořadí udržel Belgičan Greg Van Avermaet.

Greg Van Avermaet
aktualizováno 06.08.
belgie slaví deštným pralesem

Klouzačku v Riu vyhrál hrdina z Tour de France! Rozhodly pády

Olympijským vítězem silničního závodu cyklistů v Riu de Janeiro se stal Belgičan Greg van Avermaet. Se stříbrem se v závěrečném spurtu tria medailistů musel spokojit Dán Jakob Fuglsang, bronz si vyjel Polák Rafal Majka.

Greg Van Avermaet
08.07.
tour de france

Fenomén Van Avermaet opět unikl! Slávu si ale užil Cummings

Úvodní pyrenejskou etapu Tour de France vyhrál po úniku Brit Stephen Cummings. Na dvanácté příčce dojel do cíle k jezeru Lac de Payolle Roman Kreuziger a v průběžném pořadí se posunul o jedno místo na sedmnáctou příčku. Dál ale svým výkonem udivuje Belgičan Greg Van Avermaet.

Greg Van Avermaet
aktualizováno 02.08.
video okolo san sebastianu

Skandální závod: Lídra sestřelila motorka, vítěz nevěděl, že vyhrál

Byl to jeden z nejskandálnějších závodů všech dob. Když Greg van Avermaet sedm kilometrů před cílem stoupal do posledního velkého kopce, bylo téměř jisté, že vyhraje. Jenže lídra stáje BMC naprosto nepochopitelně srazila motorka!