Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mark Cavendish
19.03.
cyklistika nejlepší sprinter

Dožije se Saganův největší soupeř Tour? Při letošní bilanci sotva!

Slovenský cyklista Peter Sagan bude mít na slavné Tour de France nejspíše o konkurenta méně. Tedy pouze v případě, že bude jeho největší soupeř Brit Mark Cavendish pokračovat ve své letošní bilanci.

Mark Cavendish
aktualizováno 07.07.
video prostě rebel

Cavendish prosí o milost. Ale zapomíná na oběti, které sejmul

Kluci už si to vyříkali, ale Tour už se dojede bez nich. Přesto pachuť takové malé křivdy a pocit, že slavný závod je ochuzen o báječné koření v podobě šou Petera Sagana zůstává. A Mark Cavendish? Ještě ho bolí lopatka a prosí všechny, aby už dojezd ve Vittelu neřešili.

Peter Sagan
06.07.
Tour de France Dál se řeší

Proč Sagan zvedl loket? Tyto snímky ukazují, že byl nevinný!

Hvězda cyklistiky Peter Sagan byl diskvalifikován z Tour de France poté, co srazil k zemi Marka Cavendishe. Stalo se to asi 50 metrů před cílem. O celé situaci se neustále mluví a názory na ní se rozchází. Na sociální síti se teď objevily průkaznější snímky o tom, proč slovenský závodník zvedl loket a zároveň vypovídají o tom, že byl nevinný.

Mark Cavendish
05.07.
tour de france dohra incidentu

Cavendish má zlomenou lopatku, Saganova stáj podala protest

Britský cyklista Mark Cavendish po včerejším pádu v cílové rovince z Tour de France odstoupil. Důvodem je zlomenina lopatky, kterou si přivodil po kontaktu se slovenským jezdcem Peterem Saganem, kterého rozhodčí z Tour vyloučili. Saganova stáj Bora podala proti rozhodnutí protest.

Peter Sagan
aktualizováno 04.07.
Cyklistika Tour de France

Sagan sejmul Cavendishe loktem. Vyloučili ho z Tour de France!

O závěru čtvrté etapy Tour de France se mluví už po celém světě. Tedy minimálně o jedné kolizní situaci, kterou zavinil Peter Sagan. Slovenský závodník poslal ve spurtu těsně před cílem Marka Cavendishe loktem na zem. Sagan dojel druhý, ale dostal penalizaci 30 sekund a propadl se až na 115. místo. Jenže ani to nebylo všechno a nakonec byl z Tour de France úplně diskvalifikován.

Mark Cavendish
aktualizováno 16.07.
tour de france 14. etapa

Cavendish slaví na Tour jubileum! Ve spurtu si vyjel další vítězství

Vítězství ve 14. etapě Tour de France vybojoval v záverečném spurtu britský cyklista Mark Cavendish a slaví čtvrtý letošní a celkově 30. triumf na slavném závodě. Peter Sagan dojel třetí a Roman Kreuziger na jedenáctém místě.

Mark Cavendish vítězí ve 3. etapě Tour de France 2016
04.07.
borec tour de france

Fotofiniš: Cavendish počítá triumf číslo 28! A Sagan je stále žlutý

Brit Mark Cavendish vyhrál těsný spurt třetí etapy Tour de France o centimetry před Němcem Andrém Greipelem a navázal na svůj triumf z úvodního dílu závodu. Žlutý dres lídra uhájil vítěz druhé etapy Peter Sagan. Elitní slovenský spurtér i dnes bojoval o prvenství, nakonec dojel čtvrtý.

Mark Cavendish
aktualizováno 10.07.
7. etapa tour de france

Vítězství číslo 26! Cavendish na něj čekal dva roky

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál sedmou etapu Tour de France. Na slavném závodu triumfoval už pošestadvacáté, což ho řadí na třetí místo historického pořadí. V čele průběžného pořadí je dál jeho krajan Chris Froome.