Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Charlie Whiting
14.03.
náhlé úmrtí těsně před zahájením sezony

Svět motorismu pláče! Zemřel ředitel závodů F1 Whiting

Pouhé tři dny před startem nové sezony zemřel v australském Melbourne ředitel závodů F1 Charlie Whiting. Britskému funkcionáři bylo šedesát let.

Michael Schumacher
aktualizováno 17.12.
aktuální informace dobré zprávy

Reportéři popsali, jak Schumacher žije! Tak to prý chodí u něj doma

29. prosince to bude přesně pět let od nehody na lyžích, která nejúspěšnějšímu závodníkovi formule 1 obrátila život na ruby. Michael Schumacher po Novém roce oslaví 50. narozeniny a reportérům britského deníku Daily Mail se podařilo zjistit, jak vypadá jeho každodenní program!

Jean Todt a Michael Schumacher
02.12.
Na pokraji slz

Dojemná zpověď Schumacherova přítele: Jeho fotky má všude

Měl to být jeden z nejhezčích dnů v jeho životě. Přesto to nebyly pouze slzy štěstí, které se mu hrnuly do očí. Jean Todt, který byl oceněný magazínem Auto Bild za celoživotní přínos, se rozpovídal i o svém dobrém příteli Michaelu Schumacherovi.

Prásk.tv píše:

Roscoe & Coco Hamilton
čtěte o tématu Formule 1 na Prásk.tv
Michael Schumacher
24.08.
ZDRAVOTNÍ STAV prozradili, jak na tom je

Schumacher není jen upoután na lůžko! Často prý pláče u jezera

Před týdnem obletěla celý svět zpráva o tom, že bývalý pilot formule 1 Michael Schumacher by se měl stěhovat na Mallorcu. Německá média později zprávu dementovala, ale zdroj blízký Schumiho rodině teď prozradil mnohem zásadnější informaci!

Michael Schumacher
aktualizováno 16.08.
zásadní informace velké manévry

Svět se konečně dozví, jak na tom Schumacher je! Má se stěhovat

Legendárního jezdce formule 1 Michaela Schumachera čeká stěhování! Jeho manželka Corinna totiž nedávno pořídila luxusní vilu na španělském ostrově Mallorca a právě tam by se měla v nejbližší době celá rodina přemístit.

Grid Girls
05.02.
Formule Grid Girls

Formule přišla o sexy dívky: Majitelé oznámili, kdo je nahradí!

Formule 1 se bude muset obejít bez záběrů na přitažlivá ženská těla. Majitelé královské disciplíny automobilových sportů již před týdnem oznámili, že Grid Girls, tedy dívky doprovázející závodníky na startovním roštu, porušují hodnoty současného světa a nebudou nadále součástí závodů. Teď už se ví, kdo je nahradí.

Dan Gurney
aktualizováno 15.01.
moto sport první v historii

Zemřel závodník Gurney. Jeho oslavu dodnes dělají všichni!

Ve věku 86 let zemřel bývalý slavný automobilový závodník Dan Gurney. Kromě čtyř vítězství v seriálu formule 1 se do historie zapsal zajímavým unikátem. Byl totiž prvním člověkem v historii, který začal na stupních vítězů stříkat šampaňské.

Michael Schumacher a Ross Brawn
aktualizováno 16.11.
tak konečně dobré zprávy

Brzy ho uvidíme tak, jak jsme ho znali, tvrdí Schumacherův kamarád

Už to budou tři roky, co Michael Schumacher po nešťastném pádu na lyžích skončil v komatu. Po celou tu dobu se však objevují zprávy, že se stav bývalého jezdce Formule 1 příliš nelepší. Nyní ale promluvil rodinný přítel a Schumacherův dobrý kamarád Ross Brawn, který přinesl nečekané informace.

Michael Schumacher
aktualizováno 04.11.
Bojovník Dostane se z toho?

Dobrá zpráva: Zdraví Michaela Schumachera se prý lepší!

Malá, ale dobrá zpráva. Zdravotní stav Michaela Schumachera vykazuje údajně drobné známky zlepšení. Tvrdí to alespoň bývalý technický ředitel týmu Ferrari Ross Brawn. V umělém spánku je německý bojovník už tři roky. Zlepší se to?

Michael Schumacher
aktualizováno 19.09.
už jen víra a bůh

Další zpráva: Schumacherův stav se zhoršuje, pomůže jen jediné!

Zanedlouho to budou dlouhé tři roky, co Michael Schumacher utrpěl během lyžování v Alpách vážné zranění hlavy a v podstatě doteď bojuje o život. Na informace ohledně jeho zdravotního stavu je však jeho rodina velmi opatrná. Známý italský kněz Don Sergio Mantovani však odkryl další část mozaiky, jak vypadají Schumacherovy naděje na udravení. Bohužel, informace které poskytl nejsou zrovna příznivé.