Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
aktualizováno 13.03.
Lyžování Nevydařený závod

Ledecká ve finále sjezdu propadla, překvapivě vyhrála Puchnerová

Švýcarský lyžař Beat Feuz a Rakušanka Nicole Schmidhoferová jsou nejlepšími sjezdaři Světového poháru. Zatímco Feuz malý glóbus obhájil, Schmidhoferová vrátila jeho držení do rakouských rukou po dvanácti letech. Finálové sjezdy v andorrském Soldeu vyhráli italský mistr světa Dominik Paris a překvapivě Rakušanka Mirjam Puchnerová. Česká reprezentantka Ester Ledecká dojela osmnáctá.

Ester ledecká
aktualizováno 09.03.
Snowboard Paralelní obřák

Ledecká prohrála až ve finále, glóbus už má na dosah

Snowboardistka Ester Ledecká skončila druhá v paralelním obřím slalomu ve Scuolu a má na dosah čtvrtý celkový triumf v pořadí paralelních disciplín. Olympijská vítězka ze snowboardu i lyží prohrála ve Švýcarsku až ve finále s ruskou závodnicí Milenou Bykovovou.

Ester Ledecká
aktualizováno 25.02.
těžká volba světový pohár

Zklamání pro Špindl: Ester raději pojede na prkno do Švýcarska!

Ester Ledecká se nezúčastní závodů Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově Mlýně 8. a 9. března. Dvojnásobná olympijská vítězka pojede ve stejném termínu Světový pohár na snowboardu.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká - 1
čtěte o tématu Ester Ledecká na Prásk.tv
Ester Ledecká
23.02.
snowboarding Světový pohár

Ledecké se dařilo v paralelním obřím slalomu. Skončila druhá!

Snowboardistka Ester Ledecká skončila druhá v paralelním obřím slalomu Světového poháru v čínském Secret Garden, kde se v roce 2022 pojede olympijský závod v rámci her v Pekingu. V boji o osmnáctý triumf v seriálu SP v kariéře prohrála ve finále s Němkou Ramonou Hofmeisterovou.

Simone Bilesová a Ester Ledecká
aktualizováno 18.02.
bravo neuvěřitelná pocta

Ledecká cenu Laureus nedostala! Porota dala přednost Bilesové

Ester Ledecká byly blízko dalšího velkého vyznamenání. Figurovala mezi šesti nominovanými sportovkyněmi na trofej Laureus, která je přirovnávána k Oskarům ve sportovním prostředí. Cenu pro rok 2019 ale nakonec dostala americká sportovní gymnastka Simone Bilesová.

Ester Ledecká
17.02.
Snowboarding Světový pohár

Ledecká skončila v druhém závodu SP v Pchjongčchangu třetí

Ester Ledecká skončila v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru na snowboardu v Pchjongčchangu třetí. Z vítězství se radovala Němka Ramona Hofmeisterová.

Ester Ledecká
16.02.
snowboarding Světový pohár

Ledecká zpět v Pchjongčchangu: Slaví další triumf na snowboardu!

Ester Ledecká se úspěšně vrátila do Pchjongčchangu a na trati, na které loni získala olympijské zlato, oslavila na snowboardu sedmnáctý triumf v závodu Světového poháru. Finále paralelního obřího slalomu mělo stejné obsazení jako na olympiádě a Ledecká v něm Němku Selinu Jörgovou znovu jasně porazila.

Lindsey Vonnová
aktualizováno 10.02.
ms 2019 poslední závod

Stylové loučení královny bílých svahů: Vonnová má bronz!

Největší celebrita světa sjezdového lyžování Lindsey Vonnová má za sebou poslední závod kariéry a rozloučila se s medailí na krku! Na mistrovství světa ve švédském Aare skončila třetí. Zlato obhájila Slovinka Ilka Štuhecová.

Ester Ledecká
aktualizováno 08.02.
Mistrovství světa Alpská kombinace

Vlhové těsně uniklo zlato, Ledecká se po slalomu smála

Ester Ledecká slalomovou část kombinace zvládla a nakonec skončila na patnáctém místě. Vítězkou se stala Švýcarka Holdenerová, která o tři tisíciny porazila Slovenku Vlhovou.

Ester Ledecká
07.02.
palec nahoru mistrovství světa

Ledecká ukázala, že má formu! Další trénink sjezdu zvládla skvěle

Ester Ledecká ukázala, že se může na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování rvát o medaile. V dalším tréninku sjezdu skončila na pátém místě, jen 20 setin za nejrychlejší Stephanie Venierovou z Rakouska.