Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Frýdek se synem Martinem
16.03.
fotbal fotky z dětství

Letná slaví víkend otců: Poznáte sparťany, když byli malí kluci?

Sobotní zápas Sparty proti Olomouci bude v duchu Víkendu otců. V rámci této události zveřejnila Sparta na svých twitterových stránkách fotky současných hráčů Sparty se svými otci. Kolik malých Sparťánků poznáte?

Kolaps fanouška
28.02.
Fotbal Nepříjemný moment

Fanouškovi Sparty šlo o život, rodina teď poděkovala za záchranu

V neděli hostila Sparta Baník. Ještě než došlo k výkopu, řešila se jedna hodně nepříjemná a dramatická situace. Fanoušek pražského celku, kterému bylo dvaasedmdesát, zkolaboval. Díky rychlé pomoci byl ale zachráněn a jeho rodina teď Spartě poděkovala dopisem.

Bořek Dočkal
aktualizováno 22.02.
fotbalista Zase zpátky

Dojemné přivítání Dočkala ve Spartě: VIDEO ve stylu Rockyho!

Velmi milé přivítání připravila Sparta Bořku Dočkalovi. Ten se na Letnou vrátil po dvou letech strávených v Číně a Americe. Klub zveřejnil na svých sociálních sítích video, které připomíná slavnou část z filmu Rocky, jen se děj odehrává v Praze nedaleko stadionu, kde se Dočkal už brzy znovu představí.

Jakub Brabec
20.02.
Fotbal nenávist fanoušků

Jsi zrádce, ne sparťan! Brabec to tvrdě schytal od fanoušků

Bývalý obránce Sparty Jakub Brabec podepsal s plzeňskou Viktorií půlroční hostování s opcí na tři roky. Nenávistné reakce fanoušků Sparty na sociálních sítích přišly téměř okamžitě.

Bořek Dočkal
17.02.
Fotbalista návrat domů

Bořek Dočkal je zase blíž Spartě: V Číně už má rozvázanou smlouvu!

Kapitán fotbalové reprezentace Bořek Dočkal rozvázal smlouvu v čínském klubu Che-nan Ťien-jie a začne jednat s pražskou Spartou. Informovala o tom agentura Sport Invest, která Dočkala zastupuje.

Nicolae Stanciu
31.01.
Fotbal 1. fotbalová liga

Přestup dotažen! Nicolae Stanciu se upsal Al Ahlí a opouští Spartu!

V Saúdské Arábii se radují, klub Al Ahlí dotáhl přestup Nicolae Stancia ze Sparty. Dle informací deníku Sport si Pražené přijdou na 7,7 milionu eur (198 milionů korun), které obdrží za tento transfer.

Josef Šural
12.01.
Fotbal Vytoužený odchod

Josef Šural se dočkal a opouští Spartu. Hrát bude za Alanyaspor!

Před několika dny přiznal sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický, že se klub nedomluvil na nové smlouvě s Josefem Šuralem. Bývalý kapitán klubu z Letné už neměl o pokračování ve Spartě zájem. Nyní se dočkal a po třech letech mužstvo opouští. Čeká ho nové angažmá v tureckém Alanyasporu.

Josef Šural
10.01.
přestup Turecké angažmá

Sparta se dohodla s Alanyasporem, čeká se na vyjádření Šurala

Neprodloužil smlouvu, do zápasu s Budějovicemi nezasáhl a ani netrénuje s týmem. Sparta je podle serveru isport.cz dohodnutá s tureckým klubem Alanyaspor na přestupu Josefa Šurala. Čeká se už jen na rozhodnutí hráče.

David Lischka
07.01.
Na Letnou Příchody z Jablonce

Sparta má další posily: Z Jablonce přichází Lischka a Hanousek!

Fotbalová Sparta, která je v polovině sezony až na pátém místě Fortuna ligy, přivedla další posily. Podle informací na webu FK Jablonec, odchází na Letnou Matěj Hanousek a David Lischka.

Tomáš Rosický
aktualizováno 03.01.
Novinky ze Sparty tisková konference

Stanciu chtěl odejít do Egypta, my ale řekli ne, přiznal Rosický!

Fotbalisté Sparty zahájili zimní přípravu. Ještě před ní svolal klub z Letné tiskovou konferenci, na které novinářům odpovídal Tomáš Rosický. Byla řeč o budoucnosti Nicolae Stancia či Josefa Šurala.