Fotbalisté Jablonce
aktualizováno 08.03.
první liga severočeské derby

Jablonec otočil zápas a ukončil sérii bez vítězství, Teplice smutní

Fotbalisté Jablonce dokázali otočit prvoligový zápas s Teplicemi z 0:1 na konečných 2:1 a ukončili třízápasovou šňůru bez vítězství. Svými góly o tom rozhodli Bogdan Vatajelu a Eduard Sobol.

Plzeň - Jablonec
aktualizováno 02.03.
fotbal boj o titul

Plzeň bodově dohnala Slavii! Vydřela výhru nad Jabloncem

Fotbalisté Plzně dokázali v důležitém souboji 22. kola první ligy udolat Jablonec 1:0 a minimálně do neděle se bodově dotáhli na vedoucí Slavii. Jediný gól zápasu dal středopolař Roman Procházka.

Plzeň s New England pouze remizovala
01.02.
Fotbal Přípravné zápasy

Plzeň ani napočtvrté nevyhrála, s New England remizovala

Plzni se na soustředění ve Španělsku nedařilo. Viktorka nedokázala zvítězit ani čtvrtý zápas, s americkým New England Revolution remizovala 2:2 a to ještě měla co dělat, aby manko dotáhla.

FK Jablonec- FK Pardubice
08.01.
nova sport tradiční turnaj

Jablonec na úvod Tipsport ligy nedal gól, Baník bere vítězství

Fotbalisté Jablonce hned na úvod zimní Tipsport ligy zaváhali a v duelu s druholigovými Pardubicemi jen remizovali 0:0. Ve skupine D se dařilo Baníku Ostrava, který na úvod porazil Prosějov 2:0.

Ján Greguš
aktualizováno 21.12.
Fotbal Úspěch české ligy

Čechům a Slovákům se otevírá MLS, z dalšího přestupu těží Pelta

Pro Čechy a Slováky otevřeno. Americká MLS už není záležitostí jen pro rodáky ze Severní a Jižní Ameriky a evropské vysloužilce, ale také pro Čechy a Slováky. Po Zdeňku Odráškovi míří do Států také slovenský záložník Ján Greguš. Z jeho přestupu má radost i Miroslav Pelta.

Jablonec - Slavia Praha
aktualizováno 17.12.
fotbal fortuna liga

Slavia vyhrála v Jablonci! O výhře rozhodl Škoda a Hušbauer

Fotbalisté Slavie zvítězili v posledním utkání ligového podzimu v Jablonci 2:0 a před zimní pauzou znovu odskočili mistrovské Plzni v čele tabulky na rozdíl čtyř bodů. Skóre šlágru 19. kola a souboje dvou účastníků Evropské ligy otevřel z penalty v 18. minutě Milan Škoda a v 70. minutě přidal pojistku Josef Hušbauer.

Jablonec si poradil s Dynamem Kyjev
aktualizováno 13.12.
Fotbal Evropská liga

Vítězná rozlučka s poháry, Jablonec zdolal Dynamo Kyjev

Fotbalisté Jablonce zakončili svou premiérovou účast v Evropské lize výhrou, když zvítězili 1:0 na hřišti Dynama Kyjev. První pohárovou výhru od srpna 2015 zařídil gólem v 10. minutě Martin Doležal, který se trefil hlavou po rohovém kopu. Jablonci pak rozhodčí navíc upřel jasnou penaltu.

Trénink jabloneckých fotbalistů
13.12.
Fotbal Pořádně si mákl

Kyjev vypekl Jablonec. Sníh musel odklízet i trenér Rada

Hodně nepříjemné překvapení zažili fotbalisté Jablonce hned po příletu do Kyjeva. Kvůli politické situaci nemohli trénovat na zápasovém hřišti a to náhradní bylo v tragickém stavu. Ruku k dílu musel přiložit i Petr Rada.

Fanoušci Jablonce
07.12.
škoda evropská liga

Na Jablonec se vykašlali fanoušci. Zájezd do Kyjeva je zrušený

Fotbalisté Jablonce to budou mít v odvetném utkání Evropské ligy těžké. Na stadionu v Kyjevě nebude mít žádného fanouška. Klub totiž zájezd na Ukrajinu pro nezájem zrušil.

Jablonec - Rennes
aktualizováno 29.11.
nova sport evropská liga

Další smůla Jablonce! Proti Rennes byl lepší, ale prohrál

Fotbalisté Jablonce jsou prostě smolaři. Ani v dalším utkání Evropské ligy nevyhráli, ač byli v souboji s francouzským Stade Rennes lepším týmem. Šance domácích ale vychytal gólman Tomáš Koubek a naopak jediný gól zápasu dal po poločasové přestávce Clement Grenier.