Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bafétimbi Gomis
23.02.
Fotbal zvláštní oslava

Strašidelná oslava gólu vyděsila chlapce: Takhle se hráč omluvil!

Oslavy gólů vypadají různě, ale často se hodně opakují. Útočník saúdskoarabského Al-Hilal FC Bafétimbi Gomis je známý svým pogólovým plazením směrem k fanouškům. Jeho oslava ale může leckoho spíš vystrašit, než pobavit. Také, že z ní měl podavač míčů strach a Gomis se mu musel jít omluvit.

Alexander Zverev
10.10.
Chudák kluk

Až moc bouřlivá oslava: Zverev vyděsil podavače míčků

Občas se nechtěně stanou nečekanými hrdiny zápasu. Někdy je trefí rychlý úder, jindy zase pobaví celé publikum. Podavači míčků se stanou hlavními aktéry televizních záběrů a ani o tom neví. Stalo se to i v Šanghaji, kde jednoho z nich vyděsil Zverev svojí bujarou oslavou.

Damir Džumhur
01.06.
tenis to byla rána

VIDEO: Tenista sestřelil podavače míčků! Klučinu z kurtu sbírali

Práce podavače míčků může být i pěkně nebezpečná záležitost. O tom se přesvědčil i malý klučina během probíhajícího French Open, když ho v zápase na kurtu doslova sestřelil bosenský tenista Damir Džumhur.

Konflikt s podavačem míčů
28.11.
fotbal Druhý Řepka

Poprask v Austrálii: Fotbalista napadl desetiletého kluka

Také australský fotbal má svého Tomáše Řepku! Tedy hráče, kterého zničehonic přepadne blikanec a vzduchem pak létají hromy a blesky. Obránce Michael Marrone to už ale hodně přehnal. Teprve desetiletého podavače míčů povalil způsobem, nad kterým zůstává rozum stát.

Jo-Wilfried Tsonga
23.01.
australian open nádherný příběh

Rok poté: Dopis Tsongovi od podavačky dojal celý tenisový svět

Vzpomínáte na loňské Australian Open, když francouzský tenista Jo-Wilfried Tsonga ve druhém kole turnaje přerušil hru a šel utěšovat plačící podavačku míčků? Tehdy si za své gesto vysloužil ovace ve stoje. Letos už má Tsonga druhé kolo za sebou, ale zveřejnil dopis, který mu situaci připomněl a dojal k slzám jeho.

Quentin Beunardeau
aktualizováno 31.10.
Fotbal Zbláznil se?

Velký zkrat: Brankář se ohnal po podavači míčů! VIDEO

Nervy při sportu často pracují, tak to bývá. Jenže to, co předvedl brankář ve druhé nejvyšší belgické soutěži, to byl normální zkrat. Když jeho tým prohrával v závěru utkání 0:2, nesl to těžce. Svůj vztek si vybil na podavači míčů, který za nic nemohl. Quentin Beunardeau trefil mladého dobrovolníka míčem přímo do hlavy. Málem z toho byla šarvátka!

Grigor Dimitrov
aktualizováno 12.10.
potěšil ho chudák malej

To je čuflík. Podavač míčků se po ráně rozplakal, Dimitrov ho utěšil

Na turnaji v čínském Šanghaji byli diváci kromě tenisových výměn svědky také krásného gesta. Bulharský hráč Grigor Dimitrov totiž musel utěšit malého podavače, který po tvrdém zásahu míčkem neudržel slzy a začal vzlykat.

Podavač míčků
aktualizováno 19.04.
tenis vyděsil se

Podavače míčků srazil k zemi lev! Klučina vstal a dělal jako by nic

Podavači míčků to mají občas pořádně složité. Musí být neustále ve střehu, ale hlavně si dát pozor, co nebo kdo jim může zkřížit na kurtu cestu. Při tenisovém turnaji Barcelona Open, v zápase mezi Teymurazem Gabashvilim a Nicolasem Almagrem, vystavil podavači míčků stopku lev a srazil mladíka k zemi!

Pejsci na tenise
aktualizováno 01.03.
skvělý nápad opustění pejsci

Chlupáči na tenise! V Brazílii mají nejroztomilejší podavače míčků

V Brazílii se po ulicích Sao Paula potuluje hodně opuštěných psů, kteří nedostali šanci na lepší život. Teď jim ale svitla naděje! Na tenisovém turnaji Brazil Open se totiž organizátoři rozhodli, že místo tradičních podavačů míčků budou tuhle funkci plnit právě pejskové bez domova.

Brankář Rob Green
aktualizováno 10.04.
VIDEO Trapné chvíle

Podavač míčů zesměšnil fotbalového brankáře. Neuvěříte, co udělal!

Fotbalový brankář londýnského klubu Queens Park Rangers se v utkání proti Aston Ville nestačil divit. Roba Greena v zápase soutěže Premier League ztrapnil mladý podavač míčů, který fandil jeho soupeřům. Co brankáři udělal? Podívejte se sami!