Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Skalák
16.02.
Fotbal Rýsuje se přestup

Další velký návrat? Skalák má mít namířeno zpátky do Boleslavi!

Nedávno Bořek Dočkal, teď to vypadá i na návrat do Česka pro Jiřího Skaláka. Reprezentační útočník má mít podle deníku Sport namířeno z Anglie zpátky do Mladé Boleslavi, kde už v minulosti hrával.

Jaroslav Tvrdík
08.08.
Fotbal Ze zákulisí

Tvrdík se chlubil a přitom odkryl, co nechtěl: Seznam chtěných posil

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík je znám tím, že rád zastane funkci tiskového mluvčí. O posilách i jiných novinkách v rámci pražského celku se totiž s fanoušky rád dělí prostřednictvím svého twitterového účtu, kde jsou tyto informace dřív, než na oficiálních médiích klubu. Jenže teď Tvrdík zřejmě nevědomky propálil něco, co asi ani nechtěl. Odtajnil seznam hvězd, které chce Slavia ulovit…

Jiří Skalák v dresu Milwallu
02.08.
championship nové angažmá

Milwall ohlásil přestup Skaláka! Je králem centrů, hlásí twitter

Jiří Skalák už pózoval v novém dresu, v Anglii dotáhli jeho přestup z Brightonu do Milwallu. Český záložník podepsal v londýnském klubu smlouvu na tři sezony a věří, že konečně dostane prostor.

Prásk.tv píše:

Jiří Skalák a Sára - 1
čtěte o tématu Jiří Skalák na Prásk.tv
Matěj Vydra
24.07.
otazníky the championship

Vydra, Kalas i Skalák v nejistotě: Česká trojka hledá nové kluby

Přestupové kolotoče vrcholí a není to lehké ani pro hráče, ani pro vedení klubů. Své o tom ví i trojice českých fotbalistů v Anglii. Matěj Vydra, Tomáš Kalas i Jiří Skalák pokukovali po Premier League, ale ta možná nevyjde ani jednomu z nich…

Glenn Murray a Jiří Skalák
27.01.
Využije toho? Fotbalista za mřížemi

Šance pro Skaláka? Jeho spoluhráče zavřeli i s manželkou!

Český fotbalový reprezentnt Jiří Skalák se v anglickém Brightonu v této sezoně dost trápí, teď by se mu ale mohlo blýskat na lepší časy. Policisté totiž zatkli jeho parťáka a konkurenta na místo v sestavě Glenna Murrayho, což by někdejšímu sparťanovi mělo usnadnit cestu na hřiště.

Jiří Skalák
aktualizováno 18.04.
paráda zaslouží si to

Jiří Skalák si zahraje Premier League! Mocně slavil i s fanoušky

Fotbalisté z anglického Brigthtonu se konečně dočkali. Tým z přímořského města postoupil do nejvyšší anglické soutěže, kam se vrací po dlouhých 34 letech. Fanoušci byli u vytržení a velkolepý okamžik slavili společně s fotbalisty přímo na trávníku po výhře 2:1 nad Wiganem. Mezi nimi pochopitelně nesměl chybět ani český reprezentat Jiří Skalák, který modro-bílý dres obléká.

Jiří Skalák
aktualizováno 17.04.
restart odpověděl na kritiku

Skalák boj o EURO nevzdává. Svůj tým táhne do Premier League!

Po březnových přípravných zápasech fotbalové reprezentace se na jeho hlavu snesla kritika. A oprávněně. Záložník Jiří Skalák byl jen stínem borce, který si na podzim podmanil českou ligu. Svými výkony proti Skotsku a Švédsku své šance na start na červnovém EURO ve Francii rozhodně nezvýšil. Právě naopak. Skalák se ale nevzdává.

Jiří Skalák - 6
aktualizováno 17.04.

GALERIE: Jiří Skalák

Po březnových přípravných zápasech fotbalové reprezentace se na jeho hlavu snesla kritika. A oprávněně. Záložník Jiří Skalák byl jen stínem borce, který si na podzim podmanil českou ligu. Svými výkony proti Skotsku a Švédsku své šance na start na červnovém EURO ve Francii rozhodně nezvýšil. Právě naopak. Skalák se ale nevzdává.

Petr Čech
aktualizováno 01.04.
jak dopadnou? hrozí jim konec

Čeští hráči bijí na poplach! Konec Británie v EU by byl průšvih

Třiadvacátý červen může být osudovým dnem pro více než stovku fotbalistů Premier League. V ten den totiž budou Britové v referendu rozhodovat o případném odchodu z Evropské Unie. A pokud by k němu došlo, změnilo by to život spoustě hráčů. Včetně Čechů!

Jiri Skalak
aktualizováno 01.02.
přestupová bomba gratulace

DOJEDNÁNO: Skalák přestupuje do Anglie a zahraje si druhou ligu!

Za pět minut dvanáct! Přesně tohle si teď asi říká mladoboleslavský záložník Jiří Skalák, který se dnes stal oficiálně hráčem anglického druholigového Brightonu. Třiadvacetiletý reprezentant v pondělí do Anglie odletěl, úspěšně prošel zdravotní prohlídkou, a od nynějška tak bude s ambiciózním klubem, který momentálně figuruje v soutěži na čtvrtém místě, bojovat o postup do Premier League. Skalák podepsal v Brightonu smlouvu na 3,5 roku.