Orsava zničil Hradec hattrickem
aktualizováno dnes 19:52
hokej Čtvrtfinále extraligy

Kometa slaví první výhru, Orsava zničil Hradec hattrickem

Hokejisté Brna vyhráli první zápas čtvrtfinále play off extraligy na ledě Hradce Králové 3:1 a ujali se vedení v sérii hrané na čtyři vítězství. Hrdinou utkání byl útočník Jakub Orsava, který se blýskl hattrickem. Na všechny branky mu přihrál Jan Hruška. Úřadující mistr porazil Mountfield poprvé v sezoně a ukončil sérii sedmi porážek ve vzájemných soubojích.

Tomáš Krupčík
aktualizováno včera 19:11
ms 2019 mistrovství světa

Zmar českých biatlonistů. Bez medaile zůstal i poslední závod!

Češi nezískali medaili ani v posledním závodu světového šampionátu biatlonistů. V závodu s hromadným startem obsadil Tomáš Krupčík po nadějném začátku až 20. místo. Zlato získal Ital Dominik Windisch.

Mikaela Shiffrinová
včera 13:59
frajerka světový pohár

Shiffrinová má čtvrtý křišťálový globus! Vyhrála i poslední závod

Americká lyžařská hvězda Mikaela Shiffrinová získala čtvrtý křišťálový glóbus v této sezoně. Triumf v obřím slalomu potvrdila výhrou ve finále Světového poháru v andorrském Soldeu.

Jorge Masvidal
včera 13:32
UFC drsná dohra

Masvidal brutálně knokautoval, pak se rval i mimo oktagon! VIDEO

UFC Londýn se dočkalo svého každoročního galavečeru. Po úspěšné návštěvě v Praze tak UFC navštívilo již druhou evropskou metropoli. Hlavním tahákem byl návrat liverpoolského Darrena Tilla po jeho neúspěšném pokusu ukořistit titul ve welterové váze. Čekal na něj ovšem gangster v pravém slova smyslu - Jorge Masvidal. A byl to právě on, kdo zvedl lidi ze sedaček!

Tomáš Satoranský
aktualizováno včera 10:17
rekord výjimečná bilance

Satoranský se vrátil s přesnou rukou! Wizards díky němu vyhráli

Tomáš Satoranský se den po nešťastné srážce se spoluhráčem Bradley Bealem vrátil na palubovky a řídil vítězství basketbalistů Washingtonu nad Memphisem 135:128. Český univerzál dal 15 bodů, přidal 7 nahrávek a 6 doskoků.

2257851
16.03.
video úžasný příběh

České ragbistky vyhrály Evropský pohár! Vydělaly si na něj večeřemi

České ragbistky se dnes zapsaly do historie, když poprvé ovládly Evropský pohár, což je vůbec nejstarší ženská mezinárodní soutěž v ragby. Přitom ještě před sezónou to vypadalo, že se tým rozpadne, protože neměl peníze na provoz. Fanoušci se na ně ale složili a tým se jim odvděčil ziskem prestižní trofeje!

Eva Samková
16.03.
gratulace! prostě bohyně

Eva Samková vyhrála Světový pohár! Sezonu zakončila triumfem

Mistryně světa Eva Samková získala podruhé v kariéře křišťálový glóbus za triumf v celkovém hodnocení Světového poháru ve snowboardcrossu. Ve finále ve švýcarském Veysonnaz korunovala životní sezonu třináctým vítězným závodem v seriálu.

Eva Puskarčíková
aktualizováno 16.03.
šílené mistrovství světa

Kolaps na střelnici: Štafeta biatlonistek zajela nejhorší závod historie

České biatlonistky nezískaly na mistrovství světa ve švédském Östersundu medaili ani v závodu štafet. První úsek se totiž vůbec nepovadl Evě Puskarčíkové, která minula na první střelbě pět úvodních ran! Nakonec dojely až patnácté.

16.03.
sp nikdo jí nestačí

Poslední slalom sezony vyhrála Shiffrinová! Má i rekord, 16 triumfů

Poslední slalom sezony vyhrála ve finále Světového poháru ve sjezdovém lyžování v Soldeu Američanka Mikaela Shiffrinová. Suverénní celková vítězka seriálu i hodnocení disciplíny si připsala rekordní 16. triumf v sezoně, z toho osmý ve slalomu.

Basketbal Česko - USA
los mistrovství světa

Drsný los pro české basketbalisty: Na MS je čekají obhájci z USA

Čeští basketbalisté budou hrát na mistrovství světa v Číně v základní skupině E v Šanghaji s obhájci titulu Spojenými státy americkými, Tureckem a Japonskem. Rozhodl o tom los v Šen-čenu.