Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bersant Celina
15.03.
fotbal To jste neviděli

Nejhorší penalta všech dob! Hůř to snad kopnout nejde

Tohle vejde do dějin fotbalových nešiků. Hráč Swansea si uřízl pořádnou ostudu, když penaltu zahrál snad nejhůř, jak mohl. Jeho pokus je dokonce označován jako nejhorší penalta všech dob.

Ostuda brankáře Prestonu
02.12.
Fotbal Neuvěřitelná chyba

Ostuda anglického brankáře: Z třiceti metrů dostal jesle

Rychle zapomenout se bude snažit brankář Prestonu na sobotní zápas s Birminghamam. Za stavu 0:1 totiž předvedl obrovskou minelu, kterou svůj tým nadobro potopil.

Norwich City
25.05.
Rychlý návrat

Wembley ovládl Norwich! Kanárci se po roce vrací do Premier League

Složení týmů pro příští ročník Premier League je kompletní. Poslední volné místo zaplní fotbalisté Norwiche, kteří v dnešním finálovém utkání play off Championship zdolali Middlesbrough 2:0. O svém vítězství přitom prakticky rozhodli už v úvodní čtvrthodině.

Matěj Vydra a Watford
aktualizováno 25.04.
fantazie splněný sen

POSTUP! Vydrův gól pomohl Watfordu do Premier League

Patnáctým gólem v sezóně přiblížil český útočník Matěj Vydra fotbalisty Watfordu k vytouženému postupu do Premier League. Po neúplném 45. kola měli Hornets náskok čtyř bodů na druhý Bournemouth. A v sobotu odpoledne pomohla k postupu i zaváhání konkurentů.

Matěj Vydra
aktualizováno 18.03.
video jedinečná šance

Watford už je první! Vydra má nový pokus postoupit do ligy snů

Matěj Vydra je ve formě a rád by na druhý pokus prošel s Watfordem mezi elitu. Před dvěma lety sršni narazili v baráži na překážku s názvem Crystal Palace, nyní by se ale nutnosti bojovat o postup v dodatečných zápasech mohli vyhnout. Po vítězství ve Wiganu totiž pronikli do čela tabulky.