Fotbalisté Slavie
aktualizováno včera 19:55
lídr jednoznačná záležitost

Slavia jde do trháku. Vyhrála v Příbrami a ligu vede už o 9 bodů!

Fotbalová Slavia má na čele první ligy už devítibodový náskok na druhou Plzeň. Sešívaní totiž dokázali vyhrát v Příbrami 2:0 díky gólům Olayinky a Hušbauera. Domácí navíc nedali penaltu.

Fanoušci Bohemians
včera 17:42
trápení prostě to nejde

Čekání pokračuje: Bohemka doma nevyhrála od loňského července!

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 25. ligovém kole s Opavou bez branek a v nejvyšší soutěži doma podvanácté za sebou nezvítězili. Poslední tříbodový zisk slavil Ďolíček 22. července 2018 v utkání se Slováckem-

Libor Kozák
11.03.
první liga pondělní dohrávka

Kozák vstřelil další gól! Liberec ale přesto v Olomouci prohrál

Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin Nešpor. Čtyři minuty před koncem už jen snížil Libor Kozák. Sigma vyhrála počtvrté za sebou a posunula se na deváté místo tabulky.

Milan Škoda
aktualizováno 10.03.
boj o čelo první liga

Slavia jde do trháku! Dala Baníku čtyři góly a zahodila penaltu

Fotbalisté Slavie porazili v domácím prostředí Baník Ostrava 3:0 a navýšili svůj náskok na čele první ligy na 6 bodů. Góly sešívaných dávali Škoda, Masopust, Frydrych a Van Buren. Stoch navíc nedal penaltu.

Fotbalisté Jablonce
aktualizováno 08.03.
první liga severočeské derby

Jablonec otočil zápas a ukončil sérii bez vítězství, Teplice smutní

Fotbalisté Jablonce dokázali otočit prvoligový zápas s Teplicemi z 0:1 na konečných 2:1 a ukončili třízápasovou šňůru bez vítězství. Svými góly o tom rozhodli Bogdan Vatajelu a Eduard Sobol.

Pavel Královec v zápase Bohemians - Slavia
aktualizováno 03.03.
rozhovor velmi kruté

Video? Rozhodčí si z nás udělal pr.el, říká trenér Bohemians

Fotbalová liga zažila ve vršovickém derby kontroverzní moment. Místo gólu Bohemians odpískal rozhodčí Královec penaltu na druhé straně. Pokyn přezkoumat video mu přišel jen těsně před rozehráním.

Jakub Hora a Teplice
03.03.
první liga fotbal, co se líbil

Na Stínadlech byla přestřelka, Teplice ale poprvé na jaře vyhrály!

Fotbalisté Teplic v utkání 23. kola první ligy porazili 3:2 Opavu a poprvé v jarní části nejvyšší soutěže vyhráli. Severočechy poslal dvěma góly do vedení Jakub Hora, za hosty ještě v prvním poločase snížil Jan Žídek. Slezané poté ve druhé půli soupeře výrazně zatlačili, ale třetí gól domácích přidal Jan Kuchta. Václav Juřena už jen snížil.

Bohemians - Slavia
VAR hodně kruté

Faul na fotbal? Gól Bohemky sudí zrušil, pak proti ní pískli penaltu!

Fotbalové derby mezi Bohemians a Slavií začalo honě kontroverzním momentem. Domácí tým dokázal po rychlém kontru skórovat, jenže po delší chvíli si sudí Královec vyžádal video a po něm nařídil penaltu proti Bohemians. Gól tak neplatil a navíc šla do vedení Slavia.

Libor Kozák proti Spartě
aktualizováno 02.03.
první liga fotbalový šlágr

První penalta nebyla, další Kozák nedal! Sparta tak v Liberci vítězí

Fotbalisté Sparty dokázali vyhrát na hřišti Liberce 1:0 díky gólu Costy. Pražané přitom museli čelit v závěru penaltě, kterou ale gólman Nita střelci Kozákovi chytil. V první půli navíc sudí nenařídili proti Spartě další pokutový kop po ruce Costy.

Plzeň - Jablonec
fotbal boj o titul

Plzeň bodově dohnala Slavii! Vydřela výhru nad Jabloncem

Fotbalisté Plzně dokázali v důležitém souboji 22. kola první ligy udolat Jablonec 1:0 a minimálně do neděle se bodově dotáhli na vedoucí Slavii. Jediný gól zápasu dal středopolař Roman Procházka.