Hráči Chomutova se otrávili tatarákem
aktualizováno včera 14:14
hokej Pořádný průšvih

Kdo bude hrát? Růžičkovi koně se otrávili tatarákem!

V play out už jim o nic nejde. Piráti budou s jistotou hrát baráž, teď se ale ocitli v pořádném průšvihu. Většina chomutovských hráčů se otrávila jídlem a k dnešnímu zápasu s Karlovými Vary nebude moct nastoupit.

Třinec rozstřílel Litvínov
aktualizováno 19.02.
hokej Extraligové zápasy

Vítkovice zničily Chomutov, vítězství slaví i Třinec a Liberec

Třinec protrhl sérii tří proher a Litvínov ve 46. kole rozstřílel 5:0. Ještě více si zastříleli hokejisté Vítkovic, kteří zničili Chomutov 9:1. Pardubice opět prohrály, nestačily ani na Boleslav. Liberec porazil Karlovy Vary a přiblížel se zisku Prezidentského poháru, na druhé místo se dostal Hradec Králové.

Justin Peters
03.02.
Hokej česká extraliga

Vedoucí Liberec roznesl Piráty 7:2. Plzeň loupila na Spartě!

Hokejisté Plzně porazili ve 42. kole Spartu 5:4 po samostatných nájezdech, přestože ve 32. minutě vedli už 4:1. Litvínov zdolal Pardubice 2:1, Trávníček slavil jubileum výhrou. Třinec vyhrál v Karlových Varech a porazil je podeváté v řadě. Předposlední Chomutov podlehl vedoucímu Liberci vysoko 2:7.

Mladičký brankář Dominik Pavlát
28.01.
hokejová extraliga Finanční krize

Chomutovu chyběly hvězdy, místo marodky se spekuluje o bojkotu

Chomutov se topí v krizi. Nad vodou je drží jen to, že Pardubice zažívají ještě větší. U Pirátů řeší ale ještě jeden větší problém. Proti Olomouci nenastoupily největší opory a spekuluje se o tom, že za tím není zranění, ale bojkot kvůli finančním problémům.

Lukáš Krajíček
aktualizováno 24.01.
Hokej Česká extraliga

Strach o Krajíčka: V Chomutově se skácel k ledu, odjel na nosítkách!

Hokejisté vedoucího Třince zvítězili v předehrávce 38. kola extraligy na ledě předposledního Chomutova 4:0 a unikli druhému Liberci na rozdíl tří bodů. Oceláři zabrali po dvou prohrách a dvěma góly se na tom podílel útočník Jiří Polanský. Gólman Šimon Hrubec udržel počtvrté v sezoně čisté konto. Třinec přišel v úvodu třetí třetiny o kapitána Lukáše Krajíčka, který opustil led na nosítkách.

Liberec
11.01.

Souboj nejhorších týmů vyhrál Chomutov. Tabulku vede Liberec!

Bílí Tygři z Liberce porazili v 34. kole na domácím ledě Olomouc 5:1 a osamostatnili se v čele extraligy. Hradec Králové zvítězil v Litvínově 2:1 a bodově se dotáhl na druhý Třinec. V dalších zápasech Plzeň prohrála s Mladou Boleslaví 2:3 v prodloužení a Brno porazilo Karlovy Vary 3:1.

Sparta vs. Chomutov
aktualizováno 02.01.
extraliga velká mizérie

Léčba Kruppem nezabírá. Sparta doma padla i s Chomutovem!

Hokejisté Sparty inkasovali další krutou prohru. Utkání s předposledním Chomutovem ztratili pouhých 9 sekund před koncem po střele Lukáše Vantucha. Po výsledku 3:4 jim hrozí pád do bojů o sestup.

Kevin Klíma
02.01.
extraliga trenéra to zaskočilo

Měl být hvězdou, ale ani nepřišel! Syn vítěze Stanley Cupu skončil

Poměrně zvláštní předsevzetí si nejspíš dal hokejový útočník Kevin Klíma. Syn vítěze Stanleyova poháru z roku 1990 Petra Klímy totiž nedorazil na první trénink Pirátů Chomutov v novém roce a tak s ním klub pod vedením trenéra Vladimíra Růžičky nepočítá.

Sparta padla na ledě Plzně
aktualizováno 26.12.

Pardubice padly potřinácté, Plzeň zvládla šlágr se Spartou

Hokejisté Liberce si ve 29. kole pojistili druhé místo, když porazili Chomutov 4:2. Pomalu se propadají Vítkovice, které nestačily na Mladou Boleslav. Ve Zlíně viděli diváci pořádnou přestřelku se šťastným koncem pro domácí. Hradec přestříleli 6:4. Ve šlágru kola si Plzeň poradila se Spartou poměrem 5:2.

Chomutov - Brno
18.12.
hokej extraliga

Piráti přestříleli Kometu 6:4! Chomutov už není poslední

Hokejisté Chomutova porazili v předehrávce 27. kola Kometu Brno 6:4 a posunuli se z posledního místa o dva body před Pardubice. Třemi body za gól a dvě asistence k tomu přispěl Jan Stránský a dva góly v dresu vítězů vstřelil Radek Duda. Piráti bodovali proti úřadujícímu mistrovi na třetí pokus poprvé v sezoně.