Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Krupčík
aktualizováno 17.03.
ms 2019 mistrovství světa

Zmar českých biatlonistů. Bez medaile zůstal i poslední závod!

Češi nezískali medaili ani v posledním závodu světového šampionátu biatlonistů. V závodu s hromadným startem obsadil Tomáš Krupčík po nadějném začátku až 20. místo. Zlato získal Ital Dominik Windisch.

Michal Krčmář
16.03.
super výkon mistrovství světa

Češti biatlonisté zvedli prapor: Štafeta byla 17 sekund od bronzu!

Česká štafeta biatlonistů se blýskla na mistrovství světa čtvrtým místem. Ve švédském Östersundu sice rozjeli zkušení Michal Šlesingr a Ondřej Moravec závod na čtrnácté pozici, ale výborně běžící i střílející Tomáš Krupčík a finišman Michal Krčmář tým vytáhli o deset míst výše.

Tomáš Krupčík
aktualizováno 13.03.
biatlon Mistrovství světa

Vytrvalostní závod ovládl Peiffer, nejlepší z Čechů byl Krupčík

Německý biatlonista Arnd Peiffer se stal podruhé v kariéře individuálním mistrem světa. Osm let po zlatu ze sprintu mu dnes v Östersundu vynesla titul ve vytrvalostním závodu v náročných povětrnostních podmínkách přesná muška. Z českých reprezentantů byl opět nejlepší Tomáš Krupčík na 22. místě.

Johannes Bö
aktualizováno 09.03.
Biatlon Nevydařený závod

Mistr světa ve sprintu je Johannes Bö, Češi výsledkově propadli

Sprint biatlonistů na mistrovství světa vyhrál navzdory jedné chybě na střelnici favorizovaný Nor Johannes Thingnes Bö. Čeští reprezentanti v prvním individuálním závodě v Östersundu propadli, nejlepší z nich byl na 30. místě Tomáš Krupčík. Do stíhačky se dostal už jen Michal Krčmář, jenž však na 44. místě nebodoval.

Ondřej Moravec
aktualizováno 07.03.
dobrá práce mistrovství světa

První start na MS: Smíšená štafeta biatlonistů skončila šestá!

Česká biatlonová smíšená štafeta obsadila v úvodním závodu mistrovství světa v Östersundu šesté místo. Čtveřice Vítková, Davidová, Moravec a Krčmář skončila 42 sekund za medailí. Zlato získalo Norsko.

Michal Krčmář
08.02.
biatlon Štafetový závod

Češi ve štafetě dojeli šestí, na vítězné Nory měli obrovskou ztrátu

Štafeta biatlonistů ve složení Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Adam Václavík a bezchybně střílející Tomáš Krupčík obsadila na Světovém poháru v mrazivém Canmore šesté místo. Generálku na mistrovství světa vyhráli suverénně Norové. Pro druhé zlato v Kanadě si tak doběhl vítěz čtvrtečního vytrvalostního závodu a jednička sezony Nor Johannes Thingnes Bö.

Ondřej Moravec
20.01.
biatlon Závod s hromadným startem

Bö zvládl fantastický finiš, Češi nestíhali běžecky

Závod s hromadným startem na Světovém poháru biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál norský král sezony Johannes Thingnes Bö. V cílové rovince si pohlídal již deváté vítězství této zimy. Čeští reprezentanti se seřadili ve druhé desítce: bezchybně střílející Ondřej Moravec doběhl patnáctý a Michal Krčmář po jednom trestném okruhu osmnáctý.

Michal Krčmář
aktualizováno 18.01.
nejde to světový pohár

Další česká biatlonová bída: Štafeta mužů dojela až osmá

Čeští biatlonisté dokončili štafetu na 4 x 7,5 kilometru v německém Ruhpoldingu až na osmém místě. Štafeta ve složení Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík ztratila na vítězné Nory téměř dvě minuty.

Veronika Vítková se opřela do Gabriely Koukalové
aktualizováno 26.12.
Neshody Ostrá slova

Vánoční biatlonová přestřelka: Vítková se pustila do Koukalové

Už je to osm měsíců, co Gabriela Koukalová vydala knihu a pořádně se opřela do svých biatlonových parťáků. Někteří z nich její dílo ani nečetli, stejně vrací úder. Veronika Vítková, která je největším terčem Koukalové, je ze situace velmi zklamaná.

Ondřej Moravec a Michal Krčmář
23.12.
Biatlon Světový pohár

Moravec i Krčmář se dostali na Vysočině do desítky, vyhrál Bö!

Oba čeští biatlonisté pronikli do elitní desítky v závodě s hromadným startem v Novém Městě na Moravě. Ondřej Moravec obsadil osmé a Michal Krčmář desáté místo. Králem Světového poháru na Vysočině se stal Nor Johannes Thingnes Bö, který po sprintu a stíhačce ovládl i poslední závod. Dnes vyhrál o tři čtvrtě minuty.