Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
18.05.
Po porodu Šťastný pár

Skvělá zpráva: Atletka Rosolová porodila. S Helceletem má dceru!

Bývalá atletka Denisa Rosolová porodila. Blesku to potvrdil Rosolové partner Adam Sebastian Helcelet, se kterým má dceru Evelin. Porod proběhl v pořádku během čtvrtka v pražské nemocnici u Apolináře.

Denisa Rosolová
01.05.
Bývalá atletka Krásné období

Zakulacená Rosolová: Takhle vypadá chvíli před porodem! FOTO

Začátkem května, tedy možná každým dnem, bude bývalá atletka Denisa Rosolová rodit. Se svým partnerem Adamem Sebastianem Helceletem čeká holčičku. Během těhotenství se pořádně zakulatila. Podívejte se, jaké bříško těsně před porodem má.

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
13.11.
atletika láska ze stadionu

Milostná cesta Denisy Rosolové od výškaře, tenisty až k Helceletovi

Česká atletika momentálně žije milostným příběhem, jako z amerického filmu. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet požádal o ruku čtvrtkařku Denisu Rosolovou a udělal to doslova před celým národem. Kdy se ale vlastně "Barbie" a "Ken" české atletiky dali dohromady?

Adam Sebastian Helcelet, Jaromír Jágr, David Svoboda
10.11.
anketa nejhezčí knír

MOVEMBER: Kdo se stane králem kníru? Hlasujte pro svého favorita!

Čas knírů je opět tady. V listopadu totiž probíhá charitativní akce Movember, která má finančně podpořit a dostat do povědomí důležitost mužského zdraví, především pak upozornit na zákeřnou nemoc - rakovinu prostaty. Symbolem této akce se staly právě knírky, které si nechávají narůst muži po celém světě, aby tak dali najevo svoji podporu této myšlence. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani čeští sportovci. Kdo se stane králem knírů? Hlasujte uvnitř článku.

Karel Kolář
aktualizováno 04.10.
R.I.P. smutná zpráva

Zemřela legenda české atletiky. Koláře překonal až Maslák

Česká atletika smutní. Ve středu přišla o výraznou osobnost a velmi úspěšného reprezentanta. Karel Kolář, který zářil na trati 400 metrů a přes tři desetiletí držel český rekord, zemřel po krátké vážné nemoci ve věku 61 let.

Adam Sebastian Helcelet
12.08.
Atletika Mistrovství světa

Helcelet skončil v desetiboji na 8. místě. Vyhrál Francouz Mayer!

Mistrem světa v desetiboji se stal podle očekávání Francouz Kévin Mayer výkonem 8768 bodů. Helcelet si dnes vedl mnohem lépe než v páteční první polovině soutěže a z dvacátého místa vyšplhal s 8222 body až na osmou příčku. Český desetibojař se blýskl především v hodu oštěpem, kde si vylepšil osobní rekord o více než tři metry na 71,56 m.

Adam Sebastian Helcelet
11.08.
Atletika Mistrovství světa

Helcelet si po skoku do výšky zase polepšil. Posunul se na 20. místo

Desetibojař Adam Sebastian Helcelet skočil na mistrovství světa v Londýně do výšky 202 centimetrů a po čtvrté disciplíně mu patří 20. místo. Vedení si upevnil Francouz Kévin Mayer, stříbrný olympijský medailista z Ria má více než stobodový náskok před vítězem výšky Kaiem Kazmirkem a jeho německým krajanem Ricem Freimuthem.

Anketa
aktualizováno 02.06.
léto je tady anketa

HLASUJTE: Který český sportovec má nejhezčí pekáč buchet?!

Ve čtvrtek jste měli možnost hlasovat, které české sportovkyni to nejvíce sluší v plavkách a dnes máte možnost hlasovat, který český sportovec má nejhezčí postavu v plavkách. Líbí se vám svalnatý vícebojař Helcelet, nebo máte slabost pro plavce Micku? Hlasovat v naší anketě o nejhezčí postavu v plavkách mohou pochopitelně nejen dámy.

Denisa Rosolová
aktualizováno 25.05.
zvládla to gratulujeme

Atletka Rosolová už to konečně má! Za co se před všemi styděla?!

Česká atletka Denisa Rosolová je známá především díky svým sportovním úspěchům, ale čas od času pobaví fanoušky fotografiemi ze svého soukromí, které sdílí s přítelem desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem. Až ve svých 30 letech ale přiznala, za co se dlouho styděla a s čím jí přítel Adam pomohl.

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
aktualizováno 23.04.
Atletika Sociální sítě

Připravuje se Helcelet na roli otce? Rosolová přiznala, že chce děti!

Zamilovaný pár z atletické prostředí Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová se často pochlubí na sociálních sítích nějakou to pikantností ze soukromí. Tentokrát to byl Helcelet, který na svůj Instagram přidal fotografii, na které drží dvojčátka, kterých je podle popisku strýcem. Na to rychle a veřejně zareagovala i jeho přítelkyně Denisa a přiznala, že stojí o pokus o otěhotnění.