Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fabiana Bytyqi
aktualizováno 23.09.
senzace! velká gratulace

Andělská pěst opět úřadovala: Fabiana Bytyqi je mistryní světa!

Česká boxerka Fabiana Bytyqi je mistryní světa! V titulovém zápase v Ústí nad Labem zdolala v atomové váze britskou soupeřku Denise Castleovou na body a získala mistrovský pás organizace WBC.

Boxerky na galavečeru
aktualizováno 21.06.
box bude na co koukat

Drsné a ostré boxerky se promění v krásné a sexy Ring Girls!

Už tak našlapaný boxerský galavečer v Karlových Varech, který rozbouří v sobotu 23. června od 18:00 hodin velký sál Grandhotelu Pupp, dostává další pořádný stimul. Nejlepší české boxery budou do ringu doprovázet elitní tuzemské dívky a ženy, které se tomuto sportu věnují v amatérském ringu.

Fabiana Bytyqi, Lukáš Konečný a Lucie Sedláčková
aktualizováno 02.12.
Box Galavečer

Bytyqi se Sedláčkovou mají stříbrný pás organizace WBC!

České boxerky Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková mají stříbrný pás organizace WBC. Získaly ho před domácím publikem v Ústí nad Labem. První jmenovaná ho získala poté, co v zápase minimuší váhy zdolala Fatumu Yaziduovou z Tanzanie a to technickým k.o. ve 2. kole. Sedláčková vyhrála v pérové váze. Zvítězila 3:0 na body nad Irmou Balijagičovou Adlerovou z Bosny a Hercegoviny.

Prásk.tv píše:

Boxerky
čtěte o tématu Fabiana Bytyqi na Prásk.tv
Fabiana Bytyqi
aktualizováno 30.09.
novasport těžká práce

Andělská pěst opět vítězí! Fabiana porazila i rivalku z Venezuely

Fabiana Bytyqi nepoznala v profi ringu porážku ani ve svém jedenáctém utkání! Na galavečeru SES Boxing v německém Magdeburgu porazila Luisianu Bolívarovou z Venezuely na body.

Ester Ledecká, Dominika Cibulková, Klára Spilková
01.09.
anketa miss léto 2017

Prázdniny českých sportovkyň: Které to v plavkách sluší nejvíce?

Letní prázdniny skončily a vypadá to, že pěkného počasí se dočkáme opět až příští rok. My jsme se však pokusili vám alespoň trošku sluníčka zachránit v této galerii. Jak si užívaly prázdnin české a slovenské sportovkyně? A které to v plavkách sluší nejvíce? Hlasujte na konci článku.

Fabiána Bytyqi
11.03.
Box Mini muší váha

SES Boxing: Fabiána Bytyqi je evropskou šampionkou!

Česká boxerka Fabiána Bytyqi se stala novou evropskou šampionkou WBO v kategorii mini muší váhy. Po skvělém zápase proti tvrdé Rusce Jevgeniji Zablockajové získala od rozhodčích hodnocení 99:93, 98:92 a 98:92.

Lucie Sedláčková, Luboš Šuda a Fabiana Bytyqi
20.11.
novasport 1 galavečer boxu

Fabiana i Lucka mají mistrovské tituly! Šuda skončil jako vítěz

Česká republika má po sobotní noci již dvě úřadující juniorské mistryně světa v boxu. Lucie Sedláčková i Fabiana Bytyqi své duely vyhrály. Hrdinou večera se ale stal i Luboš Šuda, který ukončil svoji kariéru ziskem titulu mistra České republiky v křížové váze.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 16.11.
nova sport vysíláme živě

Fabiana s Lucií jdou opět do boje! SES Boxing v Karlových Varech

Už tuto sobotu 19. listopadu uvidí grandhotel Pupp v Karlových Varech boxerský galavečer. Diváci zde mimo jiné uvidí i zápasy svěřenkyň Lukáše Konečného, Fabiany Bytyqi a Lucie Sedláčkové. Přímý přenos můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 26.06.
nova sport bezprostřední reakce

ROZHOVORY: Sedláčková a Bytyqi obhájily evropský a světový titul

Boxerské šampionky Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi v sobotu večer obhájily své mistrovské tituly. Sedláčková zvítězila nad soupeřkou z Gruzie technickým K.O. a Bytyqi si poradila se soupeřkou z Bulharska. Jaké byly jejich dojmy bezprostředně po vítězných zápasech?

Lucie Sedláčková a Fabiána Bytyqi
aktualizováno 25.06.
nova sport mistrovské tituly

Holky z oceli! Sedláčková a Bytyqi zničily soupeřky a dál vládnou

Tak to je bomba! České boxerky Lucie Sedláčková a Fabiana Bytiqi obhájily své mistrovské tituly! Sedláčková potvrdila, že zůstává i nadále evropskou šampionkou a Bytiqi juniorskou mistryní světa! Zadařilo se ale i mužskému zastoupení, kde Štěpán Horváth rovněž obhájil titul mistra Evropy.